bugün

Soldaki çocuk dizisi değil mi?
Hekimoğlu her açıdan alır.
Elbette hekimoğlu.

Bi tarafta asperger sendromunu epey yanlış gösteren şu salak dizi var. Diğer tarafta otizmli çocuk bölümü ile klasik otizmi ve yaşanan zorlukları müthiş şekilde doğru gösteren hekimoğlu var.

Asperger sendromu, topluluklara ne kadar başarılı ve kültürlü olduğunu ispatlamaya çalışan insanların prim amacı ile Kullandığı bir şey haline geldi. Korkunç bir durum bu. Ya da adam asosyal ben asperger sendromluyum diyor çünkü zeki biriymiş beyinsiz, bu karışık durumu en yanlış şekilde tanıtıyor. Diziyi açıyorsun, asperger sendromlu olduğu iddia edilen kişi hiç göz teması kurmuyor, hiç fiziksel teması yok, ot gibi. Bir sürü aspergerli tanıyorum, içlerinden biri bile böyle değil. Asperger modası başladı. Sahiden artık asperger sendromluları rahat bırakmak gerekiyor. Zorluklarını çocukluk boyunca asperger sendromlular çekiyor nedense başka insanlar kaymağını yiyor. Neden?

Bi de insanlar asperger sendromluların zeki olduğunu gördüğünden beri otizmi çok güzel bir şey zannetmeye başladı. Toplum, otizmlileri dahi ya da iletişime açık insanlar zannetmeye başladı. adam evde çığlıklar atan otizmli cocugunu günün 17 saati dinliyor, televizyonu açıyor dahi otizmli.

Durumlar buyken ve işler iyice mide bulandırıcı hale gelmişken hastalıkları, farklılıkları ve sorunları çok daha doğru gösterdiği için tartışmasız şekilde hekimoğlu diyorum. Canlarım benim.

Edit: ayrıca atlamamak gerekiyor, hekimoğlu ilgili bölümde asperger sendromlu olarak belirtilmiştir ki doğru asperger davranışları budur. Adam tipik tüm belirtilerini gösteriyor. Müthiş dizi.
Ateşçiğime hakaret olan versus.
MUCIZE DOKTORDA Hayal Köseoğlu nun her konusmasinda " gel beni duvara daya, parcala" edasiyla konusmasi sebebiyle mucize embesil diyorum.
Hekimoglu acik ara alir.
house md izleyen kişiler için hekimoğlu çok vasat geliyor, bu yüzden mucize doktor.
ikiside uyarlamadır o yüzden yabancılarını izleyin kat Ve kat daha iyi.
Genelde doktor dizilerini izleyen bir seyirci olarak hekimoğlu bu kulvara alışılmışın dışında bambaşka bir hava katmıştır diyebilirim. Klişe doktor tanımından epey farklı, Akıllı zeki işbilir egzantrik hastalarını seven ve işini aşkla yapan über ötesi bir doktor. Her şeyden önemlisi asistanlarını (hepsi de ateş hekimoğluna yakışır birer ateş parçası) yetiştirmede yaşattığı beyin fırtınası mücadele azmi ekip çalışması ruhunu aşılaması oldukça taktire şayan. Bunun yanında çalışma (ipek ve orhan) arkadaşları, hasta ve insan ilişkileri akıl dolu pratik teşhis tedavi ve çözümleri, gözlerden kaçmayan insan kazanma gayreti, samimi ve rahat tavırları izleyiciye dikkat çekici geliyor. Dizi, Heyecan ve adrenalin seviyesi yüksek ve tempolu havasıyla sanki bir polisiye macera izliyormuşsunuz tadında seyrediyor. Kafa dağıtmak için ideal yerli dizi.
Coronaya çare bulamayan diziler arasındadır.
Cocukların izlememesi gereken diziler.
Ikisinide izlemiyorum. Yorum yapamam.
Kazananın hekimoğlu olacağı soru. Mucize doktor sürekli kaşlarını kaldırmadan oyunculuk yapabilirse belki tekrar düşünülebilir.
Mucize doktor güzeldir.
mucize doktor sevenler, recep ivedik izleyen tiplerdir.
Hekimoğlu candır.
Mucize doktor fazla salak. Hani bayiyo adamı. burhan Altıntop'un cinayet polisi olduğu bı dizi vardı. O da öyleydi. insanın içi şişiyor.

Cennet mahallesinden sonra dizi sektörüne küstüm.
Orjinalinde ateist olan karakteri farklı yaptıkları için Hekimoğlunda içine girilmiyor. Keşke ateist karakter olsa dizilerde.
Benim aile hekimi kemal'in kazanacağı versustur.

Hasta olunca bi ondan fayda var.
hekimoğlu'nun rahat kazanacağı versustur. evet.