bugün

Antin kuntin olayların, entrikaların, öfkenin başlaması, çekişmeli, sorunlu rollerin girmesiyle, eski tadı tuzu kalmayan dizidir.

Bir şeyin de tadını kaçırmayın, çekirdeğimizi çitleyeyerek izleyelim, gerilmeyelim allah aşkınıza yahu?!
Virüsü engelleyemez. Net!
bi hekimoğlu değil. net
Şırnakta çekimine başlanan dizi.
https://www.instagram.com...lFks/?igshid=ijq6gkq1d314
bu akşam 27. bölümü yayınlanan tv dizisi. ilk bölümlerin tadını vermemeye başlamıştır.

ciddi anlamda, sadece nazlı'ya yanık olduğum için izliyorum bu diziyi.
severek izliyorum ama bazen gıcık kapıyorum. genel olaraksa kötü.
Yıldız asyalï burada ve yaşasın. Kanal d çocuk kulübü.
basroldeki eleman virus icerikli reklama cikiyor.
ne rahatsiz edici bir ses tonu mimikleri hareketleri var aq.

bu diziyi izleyenler nasil dayaniyor hic bilmiyorum.
iyice saçmalayan dizi.
Mal turnusolu.

Ayrıca otizm öyle bir şey değil.
hiç izlemediğim dizi. hayatımız zaten doktorluk olmuşken pek de ilgi çekmiyor bu tür şeyler sanırım.
evdekiler izliyor diye birkaç baktım şöyle; sırlar dünyası gibi bir şey herhalde bu ne kardeşim hayali geliyor falan.
farkındalık uyandıran çok kaliteli bir dizi. Devamı gelir umarım
görsel
Benim gibi tv izlemeyen dizi hayatta hiç izlememiş birisine sevdirdi kendisini. Geceler uzun çalışırken arkada küçücük bir ekranda onu izliyorum yani dinliyorum demek daha mantıklı herhalde, nazlı ile ali'nin ilişkinisinin nasıl gelişeceğini ve nazlının oynadığı karakterin ayrıntıları oldukça ilgi çekici. Yeni bölümleri ne zaman başlar acaba.
Sayın vuslat hanım! Al-ez aşkını ayırdığınız için teessüf ederim :(
koreliler zaren her seyi abartmayı sevdigi icin otizm olayını abartıp durusu bakışı itici, ama amerikalılar hic o topa girmemiş daha cok karakterden ilerlemis gayetde olmus, ama bizimkiler o kadar bokunu çıkarmış ki bas karakter artık ileri seviye otizm, aşırı kafa göz hareketleri olan ucube bir tip olmus, ne gerek var abi başını egip gözünü devirmesine, azıcık amerikan versiyonunq da baksalarmıs ya, zaten eleman sevimli bir tip degil, yakışıkli falan da degil, ustune okadar zorlamasına ne gerek var yani, hint dizilerinden beter resmen
Şimdiden tehlike sinyalleri çalan favori dizimdir.
Her reyting grubunda düşüşler başladı. izleyenlere geçmiş olsun
güncel Önemli Başlıklar