1. 109.
    sadece dizi üzerinde değerlendirme yapıp otizme özenenleri görünce ne diyeceğimi bilemiyorum.

öncelikle şunu söyleyeyim dizideki karakter savant sendromlu otizmin sadece bir türü. tabii dizi olduğu için içinde baya bir abartıda var.

asperger sendromlu biri olarak şunu söylemek istiyorum farkındalık yaratmak için güzel bir dizi olabilir ama otizmi izlediğiniz o karakterden ibaret sanmayın lütfen.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 110.
    Burada bir tane Tanju denen bir başhekim olmaya çalışan züppe var acayip kıl oluyorum bu herife. Amacı hastaneyi ele geçirmek denyonun. Ne biçim davranıyor doktor adaylarına. Biri çekip vuramadı hergeleyi.
    7 -1 ... kale3112
  3. 111.
    çok kral bir dizi. evet.
    2 -2 ... nevilevile ulunun krali
  4. 112.
    Kore yapımı good doctor dizisinin uyarlaması. Orijinalini izleyene kadar keyifle izlerdim. Artık zevk vermiyor.
    1 ... zenosyne
  5. 113.
    içerisine biraz aşk, meşk, entrika giriyor olsa da taner ölmez'in oyunculuğu oskarlık.
    1 ... sairceketli
  6. 114.
    Bir süre sonra sıkıcak olan dizi çünkü klasik türk dizi gecisine yavastan girmekte.

Aşk aşk ne aşkmış aq.
    ... s h a k t a r v8 x
  7. 115.
    Türk toplumu film ve dizi odaklı bir hayal dünyasında yaşadığı için hemen gaza geliyor. Yakında ben aslında otistiğim diyenler bile çıkabilir,şaşırmıyorum.
    1 ... dilfiruz
  8. 116.
    'doktorlar' dizisi için 'daha kötüsü olmaz' derdim.
    büyük konuşmayacaksın aga.
    ... di anforgivin
  9. 117.
    Türkiye'de salt butik dizi yok olmayacak da. Tam hah şimdi doktor dizisi izleyeceğiz diyoruz, daha ikinci sahnede kaslı, yakışıklı ve öfkeli aktörümüz damlayıveriyor ekrana. Sonrası zaten cinsel seksli içerik.
    ... masklavi
  10. 119.
    güzel bir dizidir yer yer duygulara hitap etmesi de kalitesinden kaynaklanıyor tabi. ferman'ın sürekli alinin peşinde gezip sen bırak ben devam ederim tavırları, alinin yine karşısındaki hariç dünyanın bütün noktalarına bakması, kucaklaşamama fantazileri, dedikoducu hemşireler ne ararsanız bulabileceğiniz dizidir. yani genel olarak iyi. ben beğendim.
    ... sorunluadam