bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  şehirlerarası otobüs yolculuklarında karşımıza çıkan durum. tamamen iyi niyettendir. yollarımızın kötülüğünden otobüs sarsılıp da bardaktakileri dökerek üstünüzü başınızı batırmasın diyedir.
  3 ... gerko
 2. 2.
  bazen abarıp kolanın asitinin bardağı doldurması akabinde doldu sanıp bırakması, asit gidip kola ortaya çıkınca yarım bardaktan bile az koymakla sonuçlanmaya kadar giden bir durumdur.
  2 ... 6.4.r.1.$.h
 3. 3.
  litrelik kolaların artıklarını bir yerde topluyorlar sanırım . çünkü öyle boşaltır gibi ses geliyor. yoksa o ses...
  -1 ... kacak kelebek
 4. 4.
  mesrubatı etrafa dökmemek icin yapılan bir harekettir.tabi bardagı tam doldurup etrafa dökmeyenleri de vardır.takdire hak edenler bu son gruptaki muavin cesididir.
  1 ... enigma13
 5. 5.
  ICECEK sikintisi ceken otobüs sirketlerinin yaptiklari durumlardan biridir... Zira yüzlerce ucakla seyahat ettim hep bardagi doldolu getirdi hostesler... *
  -3 ... citlembik
 6. 6.
  (bkz: dudak payı)
  2 ... salca
 7. 7.
  tr'nin yollarındaki tüm olasılıklar için alınmış olan bir önlemdir. Sıcak içeceklerin hazırlanmasında değerli katkı sağlar..
  1 ... sakizzz
 8. 8.
  şöyle bir anım vardır ki sözlük ahalisi sizinle paylaşayım diyorum. 3 kafadar bodruma gidilmektedir. muavin gelip çay mı kahve mi diye sormuştur. yanımda ki arkdaşım* çay istemiştir. sıra bana geldiğin kahve istediğimi söyleyip beklemeye koyuldum ben. çok bilen arkadaşım görkem ' abi neden bardağı bu kadar az dolduruyosun?' demiş bulundu. muavinde benim bardağım biraz fazla koydu. evet hemen aynı dakikada yolun azizliğine uğradım kahvem döküldü. evet bacağımda yandı. o koltuğun arkasındaki bardak tutacağıda ıslanmış oldu. kahvemde çok az kaldı. şimdi hangisine yanayım ben. siz siz olun muavinin işine karışmayın. yok hayır karışacam diyorsanız kendi bardağınızla ilgili karışın.
  1 ... jaymz
 9. 9.
  ilk bakıldığında nereden kırpsam kardır hesabı gibi gözükse de biraz sonra tekerin çukura düşmesi ile lem iyi ki de tam doldur a.q dememişim denilen bir anı.
  2 ... ismahael
 10. 10.
  bol bol sallanan bir ortam icin gayet zekice harekettir.
  1 ... selmagezinir