Advertisement

 1. 1.
  şehirlerarası otobüs yolculuklarında karşımıza çıkan durum. tamamen iyi niyettendir. yollarımızın kötülüğünden otobüs sarsılıp da bardaktakileri dökerek üstünüzü başınızı batırmasın diyedir.
  3 ... gerko
 2. 2.
  bazen abarıp kolanın asitinin bardağı doldurması akabinde doldu sanıp bırakması, asit gidip kola ortaya çıkınca yarım bardaktan bile az koymakla sonuçlanmaya kadar giden bir durumdur.
  2 ... 6.4.r.1.$.h
 3. 3.
  litrelik kolaların artıklarını bir yerde topluyorlar sanırım . çünkü öyle boşaltır gibi ses geliyor. yoksa o ses...
  -1 ... kacak kelebek
 4. 4.
  mesrubatı etrafa dökmemek icin yapılan bir harekettir.tabi bardagı tam doldurup etrafa dökmeyenleri de vardır.takdire hak edenler bu son gruptaki muavin cesididir.
  1 ... enigma13
 5. 5.
  ICECEK sikintisi ceken otobüs sirketlerinin yaptiklari durumlardan biridir... Zira yüzlerce ucakla seyahat ettim hep bardagi doldolu getirdi hostesler... *
  -3 ... citlembik
 6. 6.
  (bkz: dudak payı)
  2 ... salca
 7. 7.
  tr'nin yollarındaki tüm olasılıklar için alınmış olan bir önlemdir. Sıcak içeceklerin hazırlanmasında değerli katkı sağlar..
  1 ... sakizzz
 8. 8.
  şöyle bir anım vardır ki sözlük ahalisi sizinle paylaşayım diyorum. 3 kafadar bodruma gidilmektedir. muavin gelip çay mı kahve mi diye sormuştur. yanımda ki arkdaşım* çay istemiştir. sıra bana geldiğin kahve istediğimi söyleyip beklemeye koyuldum ben. çok bilen arkadaşım görkem ' abi neden bardağı bu kadar az dolduruyosun?' demiş bulundu. muavinde benim bardağım biraz fazla koydu. evet hemen aynı dakikada yolun azizliğine uğradım kahvem döküldü. evet bacağımda yandı. o koltuğun arkasındaki bardak tutacağıda ıslanmış oldu. kahvemde çok az kaldı. şimdi hangisine yanayım ben. siz siz olun muavinin işine karışmayın. yok hayır karışacam diyorsanız kendi bardağınızla ilgili karışın.
  1 ... jaymz
 9. 9.
  ilk bakıldığında nereden kırpsam kardır hesabı gibi gözükse de biraz sonra tekerin çukura düşmesi ile lem iyi ki de tam doldur a.q dememişim denilen bir anı.
  2 ... ismahael
 10. 10.
  bol bol sallanan bir ortam icin gayet zekice harekettir.
  1 ... selmagezinir