1. 11.
  istanbul valiliğinden önce aynı görevi samsun'da yerine getirmiş olan kişi.
  ... krmyrdsn
 2. 12.
  okan buruk gibi ensesizgiller familyasından gelen valimsi.
  2 -1 ... ireland
 3. 13.
  yeni fantezilerini istanbul trafiği üzerinde deneyen taocu seks uzmanı. gayet başarılı olmuştur. canım istanbul yeter ulan diye bağırmış, isyan etmiştir. kendisi ise şu anda sigarasını içmektedir. nitekim dolaşım sisteminin yavaşlaması gerekmektedir.

  hangi akıl mantık izah işidir anlamakta güçlük çekiyorum ama, yolda gördüğüm zaman, abi sen ne iş yaparsın sorusunu sormak istediğimdir. yahu sen taksime miting yaptırmayacağım diye hangi mantıkla tüm ana arterleri kesersin, aracının içinde çişi gelen insanları, acıkan insanları düşünmezmisin. şu an itibariyle yolda olup, alın damarı çıkmamış, gözleri seyirmeyen insan yok. iki sefer vatandaştan toplu ayar yenildi diye, skor eşitleme çabasına girişmek nedendir ? lan madem böyle bir şey yapacaksınız, resmi tatil ilan edin veya sokağa çıkma yasağı koyun. yolları kestin, toplu ulaşımı kestin, otoyola atla ve bisikletle çıkmak yasak. ne bok yiyecek bu insanlar, üstüne superman kostümü çekip pelerin taksa bile uçamazlar hani.
  9 -1 ... soothsayer
 4. 14.
  kar yağmadığı zaman okulu tatil eden aşırı kar yağışı olduğunda eğitime ara vermeyi gereksiz gören enteresan kişilik.
  6 -1 ... yanliz cowboy
 5. 15.
  1 mayis 2007 tarihinde , butun ulasim araclarini devredisi birakarak istanbul a kaos yasatan zat-i muhterem.

  http://www.hurriyet.com.t...sayfa/6438757.asp?gid=205

  cozum uretmek yerine isi iyice cikmaza goturmede buyuk basari elde etmistir.dunya nin en buyuk metropollerinden birinde vapurlar ve metro calsmiyor,bazi yollar kapali,kopru tek serite dusmus,sonra da gel hersey huzur ve guven icin de biz de inanalim.eminim protestolarin olacagi diger ulkeler de aynisini yapiyordur.paris,londra,moskova ve pek cok yerde metrolar iptal edilmis,yollar kapatilmis,insanlar isyerlerine gitmek icin sehrin bir ucundan diger ucuna yuruyordur.

  30 yil once 1 mayis da yasanan katliamda olenleri anmak icin yapilacak torene ve saygi durusuna katlanamayacak kadar saygisiz olan bir vali istanbul a yakismamakta.
  2 -2 ... zefre
 6. 16.
  (bkz: bir vali vardı suyu ısınan suyu ısınan)
  4 -1 ... pulp fiction
 7. 17.
  an itibariyle istanbul'u sıkıntıya sokmasınlar diye beyanat veren vali, allah allah ..çocuk mu kandırıyorsunuz siz ..
  edit: evet evet anladık bu pazar günü yapılan mitinge verilen ceza
  5 -3 ... hanimaga
 8. 18.
  seinfeld dizisindeki george costanza'yı andıran looser forever yönetici.
  2 -2 ... eskicameldahaiyiydi
 9. 19.
  (bkz: istanbul ağası)
  2 ... lavinya_
 10. 20.
  (#1593737)
  1 ... s o t