bugün

ava gidip avlanan avcı olmuştur.

astrologlara pek inanmazdım ama geçenlerde okuduğum bir astroloğun kehaneti tutarsa adalete olan inancımız sıfırlanacak. bu da onun işaretlerinden biri. aklanacaklar böyle böyle.

haydi hayırlı traşlar
operasyonları başlattığında acaba küresel güçlerin uşağı mı falan gibi şüpheler vardı bende de ama bugün iyice anladım ki bu adam yenisi tesis edilene kadar iflasını bugün açıklamış türk hukukunun son kahramanıymış. her şeyi geçtim, herif mahkeme kararı çıkarmış operasyon yapın diyor kolluğa, direnip yapmıyorlar ki belki daha ikinci dalgayla yeri yerinden oynatacaktı. yaptırmadılar. illa reaksiyonları olacak ama adamın bugünkü açıklamasından sonra haline üzüldüm resmen. bir senelik emek var ortada ama adam operasyon yaptıramıyor. bu kolluk kuvvetiyle mi yürütecek adam soruşturmayı. iyi ki takip sürecinde üslerine bilgi vermemiş yoksa bugün milletten gizlenemeyen sivil darbe sessizce geçirilecekti bizlere hiç anlamayacaktık. helal olsun sana muammer akkaş.
açıklamalarına bakılırsa bildiğin kahraman.

umarım yanılmam...
olaylar öyle bir hal aldı ki, yaptığı açıklamadan sonra başına bir iş gelmesinden korkulan savcımız.
ilhan cihaner in kardeşidir.
postalcı zihniyetin yeni piyonu.
http://www.haber7.com/gun...in-corbaya-donen-davalari

Söz konusu savcı Hrant Dink cinayeti davasında vardır, bu dava baştan aşağı bir karartma operasyonudur.
Sabancı cinayeti davası vardır, asla aydınlanmamış, başından karartılmıştır.
Ergenekon davasının çorbaya çevrilmesindeki imzalar içinde aynı isim vardır.
Yine aynı savcı 'darbe günlükleri' davasında vardır ve darbe davalarında bu günlükler ana kanıtlar arasına sokulmamıştır.

tarihin en büyük darbe girişimlerinden biridne rol alan çakma savcı.
emir kimden gelirse ona biat eder.
ikinci açıklamasını yapmıştır.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25471886.asp
Hirsizliga karsi durup hukuku hakkiyla temsil ettigi icin postalci zihniyetin piyonu olmus.

Vay anasini... ne dunya degil mi?

Hic yuz kizarmasi, utanma arlanma falan da kalmamis insanlarda.
açtığı ama tamamlamadığı davalara bakınca, gerçekten sav-cı olduğu anlaşılan hukukçu.

Ortaya bir sav atmış, soruşturmayı tamamlamamış.
iddiaları başından sav-mış.
olayı sav-saklamış.
hakındaki suçlamaları sav-uşturmuş.

Hakkaten savcı lan bu.
ayrıca başbakan tarafından bizzat tehdit edilmiştir.
itin kopuğun, hırsızın uğursuzun, soysuz sopsuzun, adi şerefsizin korkulu rüyasıdır.
yok efendim savcı hırant dink davasında varmışta delil karartmışta, zartmış zurtmuş.

abicim adam milyonları buldu mu? buldu!
Hesabını sormaya kalkınca Ak kuşlar akbabaya dönüştü mü ? dönüştü!
ak kuşların bir tanesi de çıkıp o paradan bahsetmeyip adama saldırıyor mu? Saldırıyor!

hedef şaşırtmayla geçti lan ömrünüz omurgasızlar. temizsen eğer bu davada adama verirsin yetkiyi bul buluştur çıkart dersin, ama göt yok, var saklanmaya çalışılan birşeyler ki laf kalabalığı yapıyorsunuz.

tanım mı: son zamanlarda gördüğüm en taş*klı adamdır.
hakkında, koç a büyük bir soruşturma açıp akabinde söz konusu holdingin türkçe olimpiyatlara sponsor olması karşılığında soruşturmayı rafa kaldırdığı yönünde iddia var.

kahraman kavramı nötür bir tanımı haiz iken onu birilerine giydirme teşebbüsü hak edenin kim olduğuna karar veren kitleler aittir. bir grup insan, bu savcıyı kahraman olarak görür bir grup vatandaş ise, onun tasarımından geçme olasılığı olmayan ikinci operasyon emrinin şaibeli olamsı dolayısıyla emrini yerine getirmeyen emniyet personeline kahramanlığı yakıştırır. dolayısıyla yiğitlik bir iken karşıt durumlarda pozisyon almış kişi ya da kişilere de izafe edilebilen yavşak bir kavramdır.

herkesin eksiği hatası boktrik eylemleri olabilir; lakin sahnedeki insan olma vasfından dolayı noksanlardan münezzeh olması gerekliliği şeklinde ittifak eden teveccüh, kırılgan olmaması dolayısıyla kahraman addedilen kişinin her teşebbüsünde hikmetler arayan kitleler imal eder. zaten cemaat diye bilinen ve ordugahı ince bıyığın gölgesine konuşlanmış sinsilik olduğu ortaya çıktığı halde, benim hocam yanlış yapmaz, benim efendim dediyse bir hikmeti vardır teslimiyetçiliği, hocanın-efendinin küresel güçlerin koordine ettiği bir piyade birliğinin çavuşu olduğu gerçeğini görmekten men etmiyor mu? ediyor.
kemalistlerin bağrına bastığı, başka şekilde gündeme gelseydi "ıykk badem bıyık" denilecek olan savcıdır.

başsavcıdan habersiz iki yıl dosya biriktiren bir militandır. resmi kayıtlara başka isimler girmiştir ve bu suç teşkil etmektedir. belki de birçok dosyayı yırtıp atmıştır, bunu nasıl kanıtlayabilirsiniz? hadi kanıtlayın. kimse olmayan milyonları bulduğu için saldırmıyor ona.
iyyk badem bıyık savcısı.

saldır aslanım kim tutar seni. *
ığdır'a sürgüne gönderilmesi gerekirken tekirdağ'a gönderilmiş olan militan savcı.
Tekirdağ artık daha güzel bir şehirdir.
haramzadeler tarafindan yayinlanan ses kayitlarini ve dosyalari sorusturan savciydi. adami bosa harcamamislar. ama eminim cok yakin gelecekte turkiyeyi degistiren bir cesuryurek olarak anilacaktir. haa diyeceksiniz zaten cesuryurek degil mi ki... siz de haklisiniz...
açığa alındı. mızmız çocuklar gibi devletini gazetecilere şikayet ederkenki hali gözümün önünde..epey vakit geçti..ama devlet işte, zaman geçse de hakkını asla bırakmaz.
güncel Önemli Başlıklar