1. 1.
    mualla ırmak cinayeti
    mualla ırmak cinayeti
    mualla ırmak cinayeti

istanbul Çağlayan'da 2005 yılında ağzı bantlı halde 23 yerinden bıçaklanmış olarak bulunan 45 yaşındaki Mualla ırmak cinayetiyle ilgili ırak uyruklu Muhammet Kemal Majit B.(38) gözaltına alınmıştı. Mazjit B. cinayeti itiraf etti.

2016 yılında harekete geçen savcılık olayın faili olarak Serkan G. adlı bir kişiyi gözaltına almıştı. Mualla Irmak'ın atletinde DNA'sı bulunduğu öğrenilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Mahkeme aşamasının hiçbir bölümünde cinayet işlediğini kabul etmeyen, ayrıca Adalet Bakanlığına çok sayıda suçsuz olduğunu anlatan mektup yazdığı öğrenilen Serkan G., yargılanmasına devam edilirken, 2018 yılında Silivri cezaevinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Ölümünden sonra da yargılanmasına devam edilen şüpheli hakkında 2019 yılında mahkeme cinsel saldırı, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, kasten öldürme ve delilleri karartma suçlarından müebbet hapis cezası vermişti.

Yapılan parmak izi incelemesinde öldürülen Mualla Irmak'ın ağzının kapatıldığı bantta bulunan parmak izinin şüpheliyle eşleştiği tespit edildi. Bu gelişme üzerine Cinayet Büro Amirliğinde sorgulanan şüpheli suçunu itiraf etti.

Cinayet Büro Amirliğinde verdiği ifadesinde suçu o dönem arkadaşı olarak Serkan G. ile birlikte yaptıklarını söyleyen Muhammet Kemal Majit B. "Serkan'la o dönemde arkadaştık. Biriyle uzun süre hararetli bir şekilde telefonla konuştuktan sonra beni çağırıp bir yere gideceğimizi söyledi. Birlikte jinekologun muayenehanesine geldik. Onlar kadınla birlikte bir odaya girdiler. Bir süre sonra içerden bağırış sesleri geldi. Serkan beni içeri çağırdı. Benden birkaç bıçak darbesi de benim vurmamı istedi. Ben de 4-5 kez bıçakladım." dedi.

https://t24.com.tr/haber/...-katil-itiraf-etti,918061
    2 -3 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    orospu çocuğu.
    1 ... otisabim