bugün

nazillispor forveti seneye ptt liginde kesin oynar geleceği parlak.
nazilli belediyespor forması giyen 2011'de 34 maçın tamamında forma giyen 12 gol atan, 2012'de 35 maçın tamamında forma giyen ve 24 gol atan, bu sene nazilli'nin oynadığı 17 maçın tamamında forma giyen 8 gol atan istikrarlı / son derece yetenekli 1990 doğumlu forvet.
başına bir iş gelmezse nazilli'nin tutması zor, kalburüstü takımlarda oynayabilir.
ptt 1. ligin en iyi futbolcusu. açık ve net.
mersinli futbolcu. amatörde top oynadigim zamanlar sene 2006 veya 2007 yılı kuvayi milliyespor var mersinli herkes bilir. işte onlarla maçımız vardı. konuşuluyordu muğdat'ı Gençlerbirliği'ne sattık diye. 16 yaşındaydı yanılmıyorsam. herkes öve öve bitiremiyordu bakıyorum halen öyle. yolu açık olsun. bir gün süper lig de izleriz umarım.
şu an balıkesirsporda oynayan mersinli santrafor. çok kaliteli olmasına rağmen şu ana kadar patlamasını yapamamıştır. hızlıdır, kanat özellikleri vardır, sert şutlar atabilir. ancak gökhan ünal tecrübesi onu bu sezonun ilk devresinde kulübeye mahkum etmiş, 2. yarıyla birlikte şans bulmaya başlamıştır. balıkesirspor %99 ihtimalle lig düşse de zannımca muğdat ligde kalmayı başaracaktır.
çılgın bir futbolcu. Ilk gördüğümde yabancı sanmıştım.
balikesirde beraber idman yaptığımız sıfırdan 100 e çok makbul zamanlamada çıkabilen bir abimiz *
Galatasaray kalesine şut çekmemeye yeminli olan tip. Geçen sene kupada kale önünden dönüp durdu. Evet.
Karşısında fenerbahçe olmadığı için oynayamıyor.
Galatasaray ile anlaşmış.
Galatasaray’la anlaşmış. Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Galatasaray kalesine şut atmamasının sebebi belli oldu. evet.
galatasarayın altyapısı akhisarlı futbolcu.
kimse kusura bakmasında şu transferi hamza yapsa demediğini bırakamazdı taraftar.

niasse gibi bir adam için bile demediğini bırakamadılar.
muğdat için neler derdi.. fayda filan sağlama.. erman kılıç olur en fazla.
Şampiyonlar ligi'nde mücadele edeceğimizden dolayı lig ve kupada rotasyon için kullanılacak faydalı transfer.
Şampiyonlar ligi kadrosuna alınacağını zannetmiyorum.
muğdat arapça tatlı su, çorak su anlamında kullanılan bir terim.
Yasini gönderip bu adamı almak ? biri bana bu kafayı anlatsın.
iddalara göre galatasarayla anlasmis akhidarli oyuncu..

ulan yine başladık tarık camdallara
arkadaş işe yarayacak yedek kulebesi transferi yapın ne olur yaa..
Galayasaray'a transfer olmuş top sikici.

Vizyonunuzun amk.
Yüzyılın transferi. Sabride gelsin. Evet.
Yeni transferimiz, hayırlı olsun.
Bazen halısahada rakip takımda bir oyuncu izler ve bu adam 2.ligde falan oynar ha dersiniz ya işte o arkadaştır.
Teneke transfer.
Amına koyim takımına zamanında atıf kazması gelince oo gol kralı len mq diyenler, bek olarak daniel opera mı ne sikimi getirip genç yetenek len mq diyenler muğdat’a laf atıyor. Fatih terim aldıysa vardır bir bildiği, siz bok çukuruna düşmüş takımcıklarınızla ilgilenin. Biz muğdat’tan memnunuz.
hırslı mücadeleci bir oyuncu ama galatasaray gibi büyük bir kulüpte yapabilir mi onu bilmiyorum. inşallah diğerleri gibi olmaz.
Pek beklentim yoktu ama hazırlık maçlarındaki performansından sonra beklentim arttı. Forvet arkası pozisyonda daha da etkili olacağını düşünüyorum. Zaman zaman Belhanda’nın yerine kullanılabilir.