bugün

Beyin yoksunluğu çeken akp seçmeninin inandığı yeni masal...

Neymiş efendim mtv zammının farkı savunma sanayiye aktarılacakmış da gerekirse yüzde yüz zam yapılsınmış da falan da filan...

Soyunuzu sikeyim sizin, sizlerle aynı ülkede yaşamaktan hicap duyuyorum.. Yazıklar olsun.

Not: Bunu diyen adamın arabası yok, bugun kazandığını bugun yiyen cinsten...

görsel
vasat zekaya sahip ortalama bir akp'li bile buna inanmaz, sosyal medyada bu tarz yorumlarda bulunanlar genelde sümeyye'nin maaşlı aktroll tayfası. o yüzden çok şey yapmıyorum. çevrenizde illa ki vardır akp'li olduğunu bildiğiniz birileri, gerçek yorumları onlardan alabilirsiniz.
çomar işidir.
Beyin hücrelerini siktiğim..
görsel
Yaşadığım şehirdeki zincir marketlerin birinin müdürüyle tanıştım.

Müdür bey, patronunun 750 adet büyük baş hayvanının olduğunu, bu hayvanların masrafının üçte birinin devlet tarafından karşılandığını söyledi.

Diğer taraftan yine üretimi arttırmak maksadıyla patronun işçi parasını ödeyen devlet.

Çalıklar grubunun her beş yılda bir dokuz yüz milyon dolarlık borçlarının silinmesini saymıyorum bile.

E bu kadar hibe cari açığı doğurur. Cari açıkta vergileri artırır, enflasyonu yükseltir. Enflasyon da faizlerin yükselmesini tetikler.

Yani eski Türkiye yi çağrıştırmaya başlayan günler görmeye başlıyoruz.

Diğer taraftan bu zammı bir fırsat bilip hemen hükümetin tepesine binmeye çalışan ergen ruhlu herifler, alternatifiniz nedir?
ötv nin deprem dönüşümünü sağlamak için alındığına inanan insanla aynıdır.
Devletin aldığı vergileri denetleyen bir mekanizma olmadığı için saldım çayıra mevlam kayıra.
eğer öyleyse alınacak silahların fabrikasını göstersinler. makbuz karşılığı oraya ödeme yapayım, toplanan para karşılığında devlete silahı versinler.
ya dur dur.

ehonomi çoh eyi.
Örtülü ödenek adı altında hiç olacağı gayrîihtiyari bilinen bir gerçektir.

Bunlar tepeden bakınca tüm halkı koyun sanıyor heralde mk.
her ay halktan kelle başı on lira kesip örtülü ödeneğe aktarılmalı. vergi yetmiyor artık..
yabancıların çıkardığı dövizlerin ikame edilmesinde kullanılacağını kargalar bile bilir ve hatta gülerken akpliden sırıtma bile bekleyemezsiniz.
güncel Önemli Başlıklar