1. 1.
  metallica için mtvinin düzenlediği gecedir.

  korn-one avril lavigne-fuel limp bizkit-sanitarium(welcome home)staind-nothing else matters* sum41 ortaya karışık bir şeyler çalmışlardır.Snoop dogg da sad but true söylemiştir *
  ... osmanthegral
 2. 2.
  jason hocamızı göremediğimize üzüldüğümüz, kirk'in beyaz takım elbiselerine gülümseyip "hey gidi günler" çektiğimiz, lars'ın gazının hala kaçmadığını gördüğümüz, güzel organizasyon.
  ... koko
 3. 3.
  komik anları için

  http://www.youtube.com/wa...quXI&search=metallica+

  bir de oneın unutulmaz tvin bölümünde kornun davulcusunun ayakları gösterdikten sonra larsın ayaklar gösterilir yüzlerde bir tebessüm oluşur
  ... osmanthegral
 4. 4.
  janet jackson ve aerosmith'ten sonra üçüncü mtv icon olayıdır. apocalyptica neden yoktu diye sormadan da edemediğim organizasyondur.
  ... shyer
 5. 5.
  aslinda ismi mtv icon-metallica olan mtv icon ın bu bolumu,metallica coverlarinin kismen basarililigini bize gostermistir..kanimca staind in nothing else matters coverı ve korn un one coverı guzeldi ama geceye damgasini vuran cover bizkitin welcome home coverıydı.sum 41 ve avril i aynı gecede gorunce verilebilecek tek tepki ise "burada mı nisanlanacak bunlar?" oldu.gecede bir de frantic surprizi vardi..
  ... glosoli
 6. 6.
  (bkz: metallica mtv icon)
  ... midnight