1. 1.
    genellikle geceye doğru gelen istektir. bir sonraki aşama gençliğimi aldın, yine al ulan denecek bir pvp arayışlarına geçmektir.

edit: entryleri ile istekli olduğunu belirten arkadaşlar ile iletişime geçmek isterim...
    ... evolution is here
  2. 2.
    Sene olmuş 2018.

Gidip bir aion, archeage, tera gibi devasa mmorpg dünyaları dururken vizyonsuz bir istektir.

Ki bunlar seneler öncesinden hatırladıklarım şimdi daha iyileri bile çıkmıştır belki. Çağı yakalayalım.
    2 -7 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    aion oynayacak kadar zengin değiliz kardeş. hem sistem kasıyor hem oyun paralı.
    ... atabaka
  4. 4.
    Her Yaz gelen istektir. Char satılır arkadaşlar, 55 lv büyülü 3p petli itemli. 350 TL.
    ilkciler gelmesin.
    ... promer
  5. 5.
    şöyle kalabalık ve sürekli, hareketli bir piyasası olan bir pvp bulsam da arkadaşlarla başlasak dediğim. ama yeni açılan tüm pvp'lerin bir süre sonra oyuncu sayısı anlamında yetersiz kalıp yok olması. vay be hey gibi hey...
    1 ... gamzedeyim deva bulmam
  6. 6.
    şuan bana da gelendir.
    o kadar özlemişim ki bk düşürmeyi, metin kesmeyi, mavi ejder ptsi bulma falan.
    hey gidim hey, güzel server bilen varsa 1-99 emek yazabilir mi, teşekkürler!
    1 ... soundofsilence
  7. 7.
    Bana da gelen istektir. ilk oynamaya başladığımda 3 Server vardı.

Dershaneye gitmez metin 2 oynardım o yıl için pişman mıyım hayır. Çünkü sorular çalınmıştı o yüzden üzmedim kendimi. Bir sonraki yıl sildim mail atıp hesabı da sildirdim. O zamanlar En yüksek hp 800dü. Güzeldi günler rap dinleyip mt2 oynardım.

Çok kişinin itemini çaldım Allah affetsin. Oyunda bizim milletin karı kız düşkünü olduğunu anladım. Mal olduğunu anladım. Dolunayını çoğaltıyım mı deyip yere attırıp speed hack ile çalardım.

Emek güzel Server varsa yazın bende oynayım.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  8. 8.
    şu stajdan döneyim kazasız belasız da çatır çutur sağlam 1-120 pvp serverde tozunu attıracağım.
    ... amuniyimgardas