bugün

genelde dikkat çekici ve bazende gereksiz görüntü kirliliğine sebeb olan resimlerdir. özellikle arabanın direksiyonunda çekilmiş güneş gözlüklü fotoğraflar. *
(bkz: avatar the last airbender)
aynadan çekilmiş fotolar.
%29.7 helada çekilmiş fotoğraflar
%20.3 varsayılan msn resimleri (at, roket kalkışı vb.)
%12.5 kişinin güneş gözlüklü abuk fotoğrafları
%12.5 hem helada hem güneş gözlüklü abuk fotoğraflar
%14 alakasız fotoğraflar
%1 düzgün bir fotoğraf

kaynak: g.tüm

(bkz: küsüratlı sayı verince inandırıcı olmak)
(bkz: msn e vesikalık foto koymak)
sevgilisinin yada hayran olduğu erkeğin resmini koyan kızlar var. çoğunlukla 8 - 18 yaş arasıdır. **
resim bulamayip nufus cüzdanindan scan edip koymaktir, ki nufus müdürlüğünün vurduğu soğuk TC damgasi bile görülmektedir.. *
(bkz: parçalı galatasaray forması)
ilgili olaraktan;
(bkz: msn e koymak)
yüzün net belli olduğu resimlerdir.
zaman zaman ' ulan bu kimdi acaba ' sorusunun cevabıdır.
sünger bob kareşort resimleri. *
kişinin hayranı olduğu şarkıcı veya grupla ilgili her şeydir.
avenged sevenfold, m.shadows, deathbat resimleri gibi.
grup resimleri.
genellikle tiki tipindeki kızlarda gö.t biraz arkaya gitmiş tek ayak havada dudaklar önde şeklinde olan fotolardır.iğrençtir.
(bkz: nargile ile avatar pozu vermek)
http://www.turksinemasi.c..._resimler/coskungogen.jpg
insanların dikkatini çekmek için korkunç fotoğraflar konulur. ya da turisttik bir yerde donla yatarken çekilmiş bir fotoğraf.
şaşırtıcı bir tane:
görsel
sarı ördek. *
http://galeri.uludagsozlu...an-profil-resimleri-3641/
facebook yokken daha kıymetliydi. insanların kendi resimlerini sahneye çıkardıkları en baskın ortam msn messenger olduğundan ve günümüzdeki gibi facebook gibi baskın bir sitenin varlığı yokken daha kıymetliydi.
bazıları benim gibi ruh haline göre avatar değiştirir. örneğin korku filmi izlerken o filmin bi sahnesini avatara koymak gibi ..
-resim felan yok sonra aşık oluyonuz. gerçekten ilginç.
Çok garip resimler görebiliyoruz bazen profil resmi ya köpek , ya at , hatta vampir bile oluyor. zorla ben buyum işte benim özüm dedirtecek resimlerde işin farklı boyutu.
aynanin karsisinda elinde telefon ile cekilmis resim.
güncel Önemli Başlıklar