bugün

Şarkı paylaşmaktır.
Ayca22 online oldu.
Hoşlanılan kişinin çevrimiçi olup sayfasınızı tıkladığına dair bildirim geldiği an ( vardı son zamanlarda böyle bişey yanlış hayırlamıyorsam) dünyalara bedeldi o mutluluk:)
slm
slm
nbr
ii sn
ii.
Ulan dikkat çekmek için otorum kapat aç yapanlar burada mı ?

Dj akman son defa dinlediğimi göster özelliği . Güzel günlerdi .
O zamanlar telefon meşhur değildir. Tanışılan kişide msn yoksa iletişiminiz pek olmazdı. Facebook falan da pek meşhur değildi. Öyle olacak ki dershanede millet tahtaya mail adreslerini yazmıştı. Simge_bloom.... gibi bi maile sahip olan simgeyi ekleyip mesaj atmıştım. Sonra da sevgili olmuştuk. Galiba ilk sevgilimdi kendisi. Ya da yüzünü gördüğüm tek sevgilimdi hatırlamıyorum tam.

Güzel günlerdi lan. Kanayan güller, sikimsonik kekoca yazılar, fake profiller, internette aranan “kız msn adresleri” falan. iyi ki o günleri görmüşüm. Hepsi anı işte.
okunuşunun mesene değil emesen olması.
Titreşim atmak, dinlediğim müziği göstermek.

Bir de en önemlisi işyerinde gizlice msnde takılıp patron gelince disket durumunda görev çubuğuna atmak. Kısayol tuşu vardı filan.
Bu kadar sık titreşim gönderemezsiz.
Ellerinde pembe poponla zıplayan emoji.

Bir de, yılmaz ı silecesin meseneden.
gitarla hoparlör parçalayan eleman gifi.
Cam aç diyenleri engellemek.
hareketli gifleri ve bir ara "plus" denilen bir özellik ile süresiz ve sınırsız getirilen titretme özelliğidir. arkadaşlara "kulaklığını tak/hoparlörün sesini aç sana bişi dinletecem" deyip "tamam taktım/açtım" cevabını aldıktan sonra arka arkaya titretmeye basıp karşıdakinin kulaklarında 5 dakika sürecek bir çınlatma yaratabiliyorduk *

(bkz: türk işi eşek şakaları)
Su topu fırlatmak.
(bkz: sesi)
Ne dinliyorum ozelligi acilarak eski sevgiliye imali sarkilar gondermek.
Winampta şarkı açıp ne dinliyorum özelliğini aktive ediliyodu acayip havalıydı.
yolun sonundan evvelki ara istasyon.
Mesaj geldiğindeki sesini çok severdim nedense. (Swh)
direk kendisi. bıdıbıdı oturum açtı yazısı gelmedikten sonra zikmişim whatsappı.
20 kişiyi tek sohbete alıp en güzel küfürlerin sahibi olmak.
O sıcak ortamı artık bulamıyoruz.
Titreşim göndermek. Ya şuan kullandığımız uygulamalar siteler niye bu olağanüstü muhteşem özelliği kullanmıyor aklım almıyor. Acayip kullanışlı bir olay yani. istemeyen kapatır kullanmazdı.
Kesinlikle titreşim ve su balonu atmak.
arayüzü, sesleri, kullanırken verdiği haz ve heyecan.
Karşıdaki kızın camının hep bozuk olması. Bir de tabi ki titreşim. Keşke whatsappa da gelse bu özellik.