bugün

o kargacık burgacık, ne idüğü belirsiz, kendisi için bir anlam ifade etmeyen kodları gördüğü için "bu ne a.q!" diye tepki veren insandır. plus ın olmadığı için renkli nickleri göremezsin. sen bildiğin düz siyah yazarsın nickini. senin için normal olan budur amma karşındaki de öyle mi? hayır değil! yok efendim neymiş, o pembe severmiş, pembe yazarmış. yok işte bende plus! yooook! bana göre pembe değil manasız harfler topluluğusun. ya bıktım artık yaa. biri de çıksın sadelikten yana olsun. yok kuş koymalar, böcek uçurmalar "bu ne a.q ya!" haberleşme aracı mı tozlaşma yeri mi?
çokta lazımdı amına koyayım, diyen insandır.*
bol parantezli sinir ötesi nickleri görünce sahiplerine küfredendir, o benimdir, bizzat kendimdir.
"bu niklerin yanındaki kodlar ne?" sorularıyla kafanızı sikecek insandır.
iletiyi,

[b][c=5]deveye neden sırtın eğri demişler, senin ağzını yüzünü sikerim demiş.[/c][/b] şeklinde görmeye mahkum olan insan. acıdım bak şimdi. *
messenger discovery'si de yoktur. sade bir hayattan yana tercihini kullanmıştır. özenirim kendisine hep. ne güzeldir o..
(bkz: msni olmayan insan)
mesenede kodla bir şeyler yazma özelliği ilk çıktığında merakla atlayıp ahaa lan bununla kırmızı oluyor bununla mavi oluyor diye şaşırmamış böyle şeylere luzum görmemiş o gerçek kodları ilgi alanına göre HTMLden c ye c den MAtlaba, Matlabda VBye ve daha da profesyonelliğine göre daha geniş bir yelpazede görmüş insandır. Meraklanmamıştır luzum görmemiştir.

büyük ihtimalle de kız değildir.

çoklu msn açmaya da gerek duymamıştır. Mesene lan bu ölüm kalım haberleşme aracı değil ya.
messenger discovery kullanıyor olma ihtimali olan insandır.
renkli nickleri göremez.
'huh kaldımı onlardan' dememize neden olacak insan modeli *.
"hem bilgisayara zarar veriyormuş o msn plus." diyebilme olasılığı olan insandir.
farkeden birşey yok olm.

[b]deli fişek [/b] sevdikte noldu ?
[b123]pretty [/b123] duştayım titretmeyin
[c]deli gönül laf dinlemiyor [c21]
[b]muhittin[/b]ders çalışıyooooor
[c8942]ufo gören masum köylü [/c]

şimdi bu tarz adamları ve kızları renkli görsen ne görmesen ne? bence burda renkli görünmeyi sadece bi nebze de olsa "muhittin" hakediyor.

heh ayrıca iletileri, kodları falan herşeyi salladım, yok böyle tanıdıklarım. gerçi b'li olan dışında diğerlerinin olmadığını bilmem de başarı.
[c=46][u][i][b]AnGeLa[/b][/i][/u][/c]

(bkz: nedir ya)
sevdiği kız avatarına çok hoş bir fotoğrafını koymuşsa bu resmi kendi bilgisayarına kaydedemez. kahrolur.
+ ya sen de msn plus yok mu?
- o ne ki?
+ çok yönlü bir zımbırtı.
- yok benim msnim bana özel kalsın o zaman.
güncel Önemli Başlıklar