1. ?.
  o kargacık burgacık, ne idüğü belirsiz, kendisi için bir anlam ifade etmeyen kodları gördüğü için "bu ne a.q!" diye tepki veren insandır. plus ın olmadığı için renkli nickleri göremezsin. sen bildiğin düz siyah yazarsın nickini. senin için normal olan budur amma karşındaki de öyle mi? hayır değil! yok efendim neymiş, o pembe severmiş, pembe yazarmış. yok işte bende plus! yooook! bana göre pembe değil manasız harfler topluluğusun. ya bıktım artık yaa. biri de çıksın sadelikten yana olsun. yok kuş koymalar, böcek uçurmalar "bu ne a.q ya!" haberleşme aracı mı tozlaşma yeri mi?
  22 -5 ... salcaliyumurta
 2. ?.
  çokta lazımdı amına koyayım, diyen insandır.*
  4 ... papazefendi
 3. ?.
  bol parantezli sinir ötesi nickleri görünce sahiplerine küfredendir, o benimdir, bizzat kendimdir.
  5 -2 ... beat
 4. ?.
  matematikte ne kadar terim varsa nick yerine onu gören şahısdır. renkli nick istemiyorsa bile en azından yazılanları okuyabilmesi için mutlaka plus yüklemelidir. çoklu msn açmak, nick ve yazı tipinde farklılık, değişik bildirim sesleri vs. faydalanamaz. en kötüsü diğer msn'i açması için, açık olanı kapaması gerekir.
  1 ... lotobanacikti
 5. ?.
  "bu niklerin yanındaki kodlar ne?" sorularıyla kafanızı sikecek insandır.
  -1 ... der meister
 6. ?.
  iletiyi,

  [b][c=5]deveye neden sırtın eğri demişler, senin ağzını yüzünü sikerim demiş.[/c][/b] şeklinde görmeye mahkum olan insan. acıdım bak şimdi. *
  ... sapanlavurbeni
 7. ?.
  messenger discovery'si de yoktur. sade bir hayattan yana tercihini kullanmıştır. özenirim kendisine hep. ne güzeldir o..
  ... uyuz
 8. 0.
  (bkz: msni olmayan insan)
  1 ... zekeriyabeyaz
 9. 1.
  mesenede kodla bir şeyler yazma özelliği ilk çıktığında merakla atlayıp ahaa lan bununla kırmızı oluyor bununla mavi oluyor diye şaşırmamış böyle şeylere luzum görmemiş o gerçek kodları ilgi alanına göre HTMLden c ye c den MAtlaba, Matlabda VBye ve daha da profesyonelliğine göre daha geniş bir yelpazede görmüş insandır. Meraklanmamıştır luzum görmemiştir.

  büyük ihtimalle de kız değildir.

  çoklu msn açmaya da gerek duymamıştır. Mesene lan bu ölüm kalım haberleşme aracı değil ya.
  2 -1 ... selim pusat
 10. 2.
  messenger discovery kullanıyor olma ihtimali olan insandır.
  ... beyaz atina lpg taktiran prens