bugün

ekmeğini internetten çıkartmaya çalışan delikanlının kendini geliştirdiği en önemli konuların başında gelir.
internet üzerinden hanım kızımız ile bir şekilde tanışılır. muhabbet ilerler. başlardaki "nasılsın? iyi misin?" muhabbeti bir süre sonra sıkmaya başlar. hatta her iki tarafı da sıkmaya başlar ama kızlarımızın geyik yeteneği daha gelişmiş olduğundan sürekli bir şeylerden bahsedebilirler. işte bu durumda erkek tarafına büyük görev düşmektedir. sapık durumuna düşüp block yemeden bir şekilde konuyu oraya getirmek gerekir. fazla çekinmemek lazım gelir çünkü kız tarafı da bu hayvanlığı yapacağımız anı aşağı yukarı beklemektedir.

dikkat edilmesi gereken hususlar:

a. kesinlikle kıza direk bir soru sormamalıdır. "bakire misin?", "daha önceden hiç seviştin mi?" gibi. sözlükte bu seviyede biri yoktur eminim ama bunları yapanlar var ondan yazıyorum. en güzel taktik, eski hayali sevgililerinizle romantik akşamlarda yaptığınız ufak tefek kaçamakları anlatmaktır. ama ilginç şeyler anlatmaya çalışın, direk olarak "donunun içine elimi soktum." falan demeyin. "bir gün karda yürüyorduk aynı anda ikimiz birden yere düştük." gibi bir hikaye ile başlayabiliriz mesela.

b. pusuya yatın. kız da konuyu bu noktaya isteyerek veya istemeden getirebilir. mesela muhabbetiniz baya ilerlemişse ve "bugün ne yaptın bi tanem?" sorusuna "etek, bluz, sütyen aldım." gibi bir cevap yazarsa bu bizim için kaçırılmaz bir fırsat olmalıdır. "külot aldım." derse silin gitsin, mutlaka erkektir. sütyen konusunu ihmal etmeyin.

c. kızın kişiliğine göre, aptala yatın. genelde bu silahı tepki gördüğünüz anda kullanın. kız tarafından "ne diyosun be, benimle böyle şeyler konuşma." gibi bir tepki aldıysanız, aptala yatmak en güzelidir. ya da uzun yıllar yurt dışında yaşadığınızdan bahsedin, farklı bir kültürle yetiştiğinizi, avrupa ve amerikada insanların default olarak sapık olduğuna kızı inandırmaya çalışın.

d. sağlık konularından girin. prostat, rahim vs. gibi konulardan da seks mevzuuna geçmek mümkün ama ben pek bir faydasını görmedim.

e. eğer muhabbet romantik bir şekilde ilerliyorsa evlilik-çocuk-korunma gibi step by step bir yol izlenebilir. hep evlilik sonrası ile ilgili konuşursanız size bir şey diyemez. futurist olun.

f. cam aç diyin. siz de kameranızı açın. aleti masaya vurun. (ileri kullanıcılar için tavsiye edilir)
sürekli titreşim göndererek hissi alt yapı oluşturulur.
- am ben farklı düşünüyorum
+ ne diyosun samet?
- aşkım ama diyecektim yav yanlış analdın
+ analdım mı?
- amam yaa, hep bu klavye yüzünden
+ samet iyi misin sen?
- değilim aşkım, ben çıkayım sana iyi memeler
+ ne memesi yaa?
- of gece diyecektim.
+ anlamıyorum ben seni samet, gerçekten anlamıyorum...
- farklı seksler düşünüyoruz bazen şu anda da olduğu gibi
+ ne seksi yaa
- ulan 2 yıldır çıkıyoruz hala meme emikletmedin bana!
+ hayvansın samet!
- onlar bile yılda bi kez çiftleşiyor!
sünnetlik veya adetle başlayan muhabbettir.
abazanlık derecesiyle ters orantılıdır. ne kadar sanız engellenme ihtimaliniz o denli yüksektir.

tabi tecrübe etmeniyle hallonulmayacak bişey değil o ayrı.
(bkz: şuan kalktı)
(bkz: penis size bir titreşim gönderdi)
bayan: nbr nabıosunnn.
erkek: iiim şimdi duştan çıktım kurulanıodummm
bayan: * * ayyhhh pardnnn yhaa :I
erkek: utanmana gerek yok kuzum.
erkek: müsadenle boxer'ımı giyebilir miyim kuzucum?
bayan: erkek kişisini web kamerası gönderiliyor uygulamasını başlatmaya davet ettiniz. Lütfen bir yanıt bekleyin veya beklemedeki daveti iptal (Alt+Q) edin
k: evet, kuzanimle beraberdik o zaman * *
e: nerdeydiniz peki?
k: amcamın evindeydik bi de komşu kızı vardı, o gece oturduk işte sabaha kadar.
k: bi arada da erdi geldi bi 15 dk falan kaldı
e: erdi kim?
k: eski sevgilim
e: o sırada eski miydi?
k: dğildi *
k: bi de o gece adım çıktı mahallede
e: kim yaptı ya? kuzen yok mu yanında?
k: o yaptı zaten, aslında erdi 15 dk kalmamıştı. bütün gece bizimleydi, tabi kuzenle komşu yan odaya geçmişlerdi *. * * *
aynı kızın "'ben orospuyum' desem ne dersin?" diye mesaj attığı da kayıtlara geçmiştir.

sonradan: gerçektir, olaya bir de karşı taraftan yaklaşım olarak girilmiştir.
neden eksilendiği anlaşılamamaktadır.
(bkz: abazalığın el kitabını çıkaran yazar)
(bkz: tüm kitabevlerinde)
+merhaba berensaatsu,
-merhaba kartaltibetcan,
(nasılsın, iyiyim, hebele höbölö boş yazılar geçildikten sonra)
+ya ne dicem bugün bir köşe yazısı okudum
-hımm ne okudun.
+cinsellik yaşı aşağıya çekilmeliymiş türkiye'de. enteresan geldi.
denek 1:
-neee! iyice saçmalıyolar! kimse de ahlak falan kalmadı. hem bakir erkek en asil duygunun insanıdır kartaltibetcan..
(denek 1 konuşma bitince engellenmeli ve ondan ümit kesilmelidir)
denek 2:
-hımm. nerede okudun? bende bi bakayım. aslında çok tabu haline getirdiğimiz konular olduğunu düşünüyorum.
(denek 2'de umut vardır. akıllıdır. ne istediğini bilir. konunun nereye uzanacağını da. kaşar damgası vurmayın! aklı başında bu hatunla sohbete devam edin)
denek 3:
-canım dur samanyolu açık kalmış kapatıp geliyorum. *
- aşka inanmıyorum... hiç aşık olamadım...
+ zaten aşklar hep yalan donal.
- ?
+ şey... yalan domal.
- ??
+ amaaan... anal domal. *
(bkz: titreşim yollayınca boşalan kız)**
-sen nereliydin sevda?
+karaman
-araman da sen
+hahaha
-raman dağı
+ay bi kelimeden neler çıkardın
-rama yağı da var
+aa evet
-am da var
+oha
-sende de var.
+var.
-dünya malı dünyada kalır sevda, değerlendir.
msn değil de facebook'ta "dürtme" yolu ile "seni nasıl dürttüm ama" diye muhabbet başlatabilirsin.
üzerinde durulması gereken en önemli konulardan biri olmasına rağmen, mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız kadar ilgi çekmemesine şaşırdığım başlık. bir mini eteğin herşeyi değiştirmesi.
+ slm nber asl?
-21 f möchingılandbak
+ onu demedim sex sex.
-female dedim ya.
+cinsiyet değil lan bildiğin zikiş. sen ve ben... ne dersin?
-selamlar.
+slm.
-hadi sevişelim hamdi.
+pff. yine mi??
-canım istiyor ya.
+tamam ya tamam lanet olsun.

not: bu kadar basit. ne uzatıyorsunuz ki?

(bkz: ironi)
yeteneğe gerek yoktur. çoğu kızın camda sex için kullandığı 2. bir msn adresi vardır. günlük yaşamında kullandığı adresinde olanların %99 u diğer adreste yoktur. sadece sevişmek için vardır bu adres. açarlar, sevişirler ve kapatırlar ta ki bir dahaki ihtiyaçlarına kadar...
(bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
-am var mı?
+cam yok
-hımm, cam var mı?
+terbiyesiz ne demek istiyorsun sen!
-heh şimdi anladı.
beden ölçülerinin ne olduğunu sormakla başlayan muhabbettir getirmek yetenek ister...
-merhaba ben filiz
-filiz sevişelimmi?
(bkz: sex)
(bkz: seks)

muhabbeti türkçe açsalar bari.

edit: başlık düzeltilince bir anlamı kalmadı tabi.
bir arkadaşla yapılan kafiyeli kelime bulma sonucu gerçekleşen hadise:

-selamlık
-kayık
-balık
-a.cık