bugün

(bkz: bırakın bu işleri)
karli bir ise benziyen denenesi bir eylemdir.
duyduğuma göre reklam olayının ilerki safhalarında olay abartılacakmış. bunun yanında reklam için ürünü övmek gibi konular da eklenecek ve gelir artacakmış. tabi ki bu övgü olayı şimdilik denemede olduğu için pilot olarak uygulanacakmış. şimdilik sadece avatarınızdaki resim ile sipali yapmak hayal değil.

edit: gelen mesajlardan kelli olayı daha da açmak boynumun borcu.

efendim bu iş için reklam verenin değil bizzat advertise-holders denen kademeli üyelerin referansı lazım. türkiye üzerinde çok az kişi bu noktada. ben de henüz o seviyeye gelebilmiş değilim. ad-holder olabildiğim zaman 5 uludağ sözlük yazarı arkadaşa referans vermekten gurur duyarım. ancak şimdilik sadece online olup para kazanmaya bakıyorum. ve talebin artmaması için bunun pek de yaygınlaşmamasını umuyorum.
http://advertising.msn.com/adproducts/adproductshome adresinden yapılabilen oldukça karlı atraksiyon.

avatarımda marlboro logosu ile online olduğum saat başına ücret alıyorum. çok karlı. tek pürüz üyelik için referans gerekebiliyor. iki hafta içinde 50 dolardan fazla kazandım. üstelik bunu kimsenin bilmemesi de reklam olayını heyecanlı kılıyor.