bugün

Sevgili olunması tehlikeli olunan, gereksiz bir türdür. Güvenmediğin erkek ile neden sevgili oluyorsun o halde şeklinde soru sormakta fayda vardır kendisine.
bunun bir cep telefonunda numaraları sileni vardır. Ha ama bizim yiğit erkeğimiz mertçe bunu söyler sildi ama sen numaranı ver bana bir daha. Allah akıl fikir versin dersin devam edersin.
önce şifreyi alana kadar erkeği canından bezdien ve sonra msn listesindeki her güzel kız için ayrı küsüp ayrı trip atan bahanesi de ben sana güveniyorum ama kızlara güvenmiyorum olan kişidir.
(bkz: bir siktir git ya)
kendine güveni olmayan ebleh sevgili tipi. bu kız kacmasın diye senelerdir arkadaslık ettiği kızları hayatından cıkaran çapsız ise, bundan cok daha aşağılık durumdadır.
bi de feysbukta silenleri vardır, nevrotik bozukluğu olabilir. sevgili olunmaması gereken hatundur. eğer erkekse durum cok daha vahimdir, neden bir erkek kız arkadaşının msnindeki kızları silsindir ki olsa olsa ruh hastasıdır. *
(bkz: msn listesinden erkekleri silen sevgili)
hayatindan silen"de vardir o en kötüsüdür.
(bkz: yılmazı silecesin meseneden)
isteyenle sevgili olunmaması, silenle de arkadaş olunmaması gerekir. ikisi de kişiliksizliğe güzel birer örnektir.
ayrılınca da yeniden ekleyendir.
güven denen olguya varamamıs sevgilidir.
göt sevgilidir. kesinlikle hiç bir şekilde şifrelerinizi kaptırmamanız gereken kişidir. bu ister msn olsun ister cep.
eziktir. sizinle sürekli takılan ama kız arkadaş bulunca kıçından ayrılmayan elemandır. Diğer kızlara da yazmıştır ama avcunu yalamıştır. Silinenlerin hiçte umrunda değildir.
2011 versiyonu için
(bkz: facebook listesinden kızları silen sevgileri)

- mamut beni niye sildin?
- sevgilim seni görmesin diye
- kuzeninim ben öküz
ileti geçmişi denen lanet şey varsa, bazen haklıdır.

sen şimdi meksika'daki kızı niye soyundurursun be adam. *
tüm dış dünyayla bağlantınızı kesmek isteyen sevgilidir. esasında bunu çok sevdiği ve kıskandığı için yapar ama bu abartı hareketleri insanı sıkabilir bunaltabilir.
saçma sevgilidir. kızı da erkeği de saçmadır öylesinin.
öle sevgilimi olurmuş bunları yaparsa ilerde dışarı çıkartmaz adamı.
yavaş yavaş yok olmakta olan sevgilidir. zamanında fena uyuz etmiştir.