bugün

yanlış kişiye yanlış bir şey yazmanıza vesile olan eylemdir. hızlı yazayım, ışık hızında alt tab la pencere değiştireyim derken, duvara toslamanız mümkündür.
sonu çok kötüdür, çok..
arkadaşa gidecek olanın sevgiliye ulaşmasına yol açıp herşeyi berbat edebilir.

hayrola_genc: ya olum dur hatun zaten kafamı zikio yarım saattir bide senle ugraşmiim *

sevgili size bir titreşim gönderdi.

hayrola_genc: askım. seni cok seviyorum

kalp oynat

hayrola_genc:askım yazdıkların gelmiyo ha msn sapıttı bu aralar. yemek yiyip geliom ben.

hayrola_genc: ya niye çıktın hemen ya.yemek yiyip gelcektim *
baskasının pencereleriyse ve izinsiz karıştırıyorsak çok ayıptır.. (bkz: karıştırmak)
* necla
^ leyla
+ hüsam

---

* askim seni cok seviyorum.
+ ben de seni cok seviyorum leyla
* hüsam leyla kim!!! :@ allah belani versin hüsam!

Gitar parcalama oynat.

^ askim napiyosun
+ askim valla necla dicektim elim sürctü ya!!
^ hüsam! necla kim!!! allah belani versin! her sey bitti!

Gitar parcalama oynat.
Eğer MSN pencerelerinizde aileden biri varsa tam öküz durumuna düşeceğiniz durum.

(bkz: kendimden biliyorum)
bazen bilerek ve isteyerek yapıldığı düşüncesi akla gelen şey. 2 sene önce 2 kere çıkıp ayrıldığınız eski sevgilinizle tesadüf eseri karşılaşıp bi daha msnde konuşmaya başlayıp, üstüne üstlük üst üste 2-3 kere -seni seviyorum, canım cicim- türünden şeyler geliyosa ve "ay pardon pencere karıştı." -seni çok seviyorum- "ay pardon yine karıştı" oluyosa; msn pencereleri çok kötü karışmış demektir.
(bkz: yapılmaması gereken hatalar)
portnoi : aga dün gece süperdi konserden sonra sabaha kadar xxx...
portnoi'nin babası : afferin eşşoolu eşşek.
portnoi : aboo.
durumlarının yaşanadığı ve yaşanmasa msn in tadının çıkmayacağı olaylar silsilesidir.
baslat cubugunda o kadar cok simge birikmistir ki bir sürekli alt+tab yapılarak pencereden pencereye atlanılmakta bi yandan dinlenilen müzigi secmeye ugrasılmaktadır. Ee tabi dogal olarak bu karmasada yapılabilir böyle yanlis hatalar.

Tabi bunların hicbiri yokken 1 tanesi yetmeyip 2 sevgili yapıp bir de aynı anda ikisiyle msnden görüsülmeye calısılıyorsa ve böyle bir hata yapılıyorsa da sizin yeteneksizliginiz veya ac gözlülügünüzdür. *
en yakın arkadaşlarınızdan birine tam o anda şebeklik yapıyorsunuzdur ve aklınız bir yandan da bitmek üzere olan şarkıyı tekrarlamaktadır, msn penceresine dönersiniz,

-seni sevmiyorum artık!!!!

yazarsınız... sonra bir bakarsınız ki pencere, üç ya da dört aydır görüşülmeyen tesadüfen o anda konuşmaya karar vermiş olan kısmen yakın olmayan bir arkadaşa aittir, ve muhabbet öyle denk gelmiştir ki yanlış pencere tam da size sitem etmektedir niye aramıyorsun bak kaç aydır görüşmedik bıdı bıdı bik bik diye... kıpkırmızı olup ardından deli gibi gülmeye başlarsınız ama fenadır çok fena.. yapılmaması gerekir.
yanlıs anlasılmalara sebebiyet vericek durum. *
-seni seviyorum askım.
+ne diyosun sen hacı?
-Yarın murat çayevinde buluşuruz
+Ne muratı ne çayevi hayatım sen böyle yerlere mi takılıyorsun?
-Yok aşkım olur mu öyle dandik yerlere takılır mıyım arkadaşlarla geyik yapıyoruz
+Ne diyon olum sen sanki para varda başka yere gidecez
-Lan bi dur dingil
+Ne biçim konuşuyorsun aşkım
(konferenas)
+ikinizinde ağzına sıçayım hadi defolun şimdi aaa yeter be yazmazlar yazmazlar ikisi birden yazıyor.
yanlışlıkla karıştırdığınız pencere sevgilinizin penceresiyse sizi zor durumda bırakabilir.
-hi natalia how are you today?
+natalie kim faruk hee???
-ya aşkım pratik yapıyorum.
+give it to me brad.
-aslı brad kim?ne yapıyorsun?
+pratik canım...
kırılacak potun haddi hesabı olmayacak durumdur.