bugün

zorla kendisini hayal ettiren insandır. kötü anlamda değil tabii ki.

şu anda lifleniyo mu acaba?
hele bunu hoşlanılan kişi yazıyorsa daha da tahrik edici olabilir bu insan.
temizim ben ilgilenen bayanlara duyurulur diyen kisidir ayni zamanda.
ahanda budur. şaştım, öldüm, bittim yahu! *
http://img504.imageshack....aaaaaaaaaaaaaaaaaaau9.png
gelmek isteyen varsa beklerim demeye çalışan kişidir. başka ne maksadı olabilir bilemedim.
ne yaptığını herkese duyurmak isteyen insandır. bugün duştayım yazar, yarın küvetteyim, öteki gün tuvaletteyim... *
bi an için bile olsa kendini düşündürme taktiğidir, şefkate ihtiyacı vardır.
iletisine duştayım yazanların avatar olarak plastik ördek seçmeleri tavsiye edilir.
önceden söyleseydin keseye gelirdim denilesi insandır.
ezik insandır. sosyal yaşamınının hayalkırıklıklarını, duştayım, sıçıyorum gibi realist ifadelerle asosyal ortamlarda bilmeden ifade eder. bazen bokunu çıkarır, hayatını canlı yayında msn iletisi olarak diğer kişilere sunar. banane lan duştaysan, otuzbir çekiyosan.
daha da kötüsü: "bıcı bıcı yapıyooo"dur ki koca koca kazık kadar insanların bıcı bıcısı mı kalmıştır.
17- 17,5 yaşında olması muhtemel embesil ergen insandır.
mastürbasyon yapıyor olma ihtimali %90'dır.
su kesintisi yaşamayan insandır. "kovadan, tasla su dökünüyorum" yazabilirdi. şanslıymış.
(bkz: msn iletisine dustayim yazan insan)*
(bkz: msn iletisine cisteyim yazan insan)*
cocugunu yikiyordur. fesatlar sizi.
seksüel bir amaç barındırmaz fakat amaçsızdır. gel de katıl der gibi bi' hava sezinlenir.
(bkz: dusa giriyorum isteyen gelsin)
bazilari ki$isel hijyen yazar...
severek izliyoruz efem.
bunun yerine "bıcı bıcı taym" yazan da vardır. severiz kendilerini. *
gün içinde ne yaptığını dakika dakika naklen yayın yapan insandır.

Msnyi kapatsa kıyamet kopar, illa ne halt ettiğini yazacak oraya.
kısa süre sonra döneceğini belirtmek isteyen, bu yüzden msn'i kapatıp tekrar açmaya üşenen ve bu sırada kendisine ileti yollayanların "bana küstü mü? niye cevap yazmıyor" diye düşünmesine mani olmayı amaçlayan kişidir.*
"Len moron madem bilgisayar başında değilsin neden açtın msn'i"denecek insandır.Bunu yazan kız ise,listede de abazan arkadaşlar var ise o arkadaşlar kızın manevi olarak yanındadırlar.****
bu modellerin farklı türleri mevcuttur. yemek yiyorum, sigara almaya gittim, sevişiyorum, ha geldim ha gelecem, film izliyorum, küçük su dökmeye gittim vs. şeffaf insanlardır diyebiliriz. hayatlarının her karesini, her anını kamuya açarlar. sanki kamunun çok ta motosikletinde!
(bkz: şu an sırtımı keseliyorum)
duşta oldugunu neden dünya aleme duyurdugunu anlayamadıgım insan cinsidir. bi' de bunlarım bıcı bıcı yapıyoyuum yazan diğer bir cinside vardır. *
güncel Önemli Başlıklar