bugün

konuşmanın tam ortasında offline olmaktır.. görüntülü konuşmalarda çok sinir bozucudur..
'bla bla bla bla' ....... kullanıcısına ulaştırılamadı gibisinden bir uyarı almaktır .
sosyal hayatı tamamıyla sanal aleme taşımaya çalışan şahsın yapabileceği eylem.
kimseye çaktırmadan kimler online bi bakıp kapatayım diyen cibilliyetsiz arkadaşın yaptığı şey. madem bi bakacaksın çevrimdışı bak kardeşim. ben de ne güzel sevindiydim "aha vallahi geldi du bi laf atayım ehi ehi" diye laf attıydım.
birgarip: kıs nabeer ???
x:....
birgarip:nerlerdesin???
x:......
birgarip:telefonun da açık değil bak..
x:....
birgarip:kandilin kutlu olsun bu arada
x:çevrimdışı görünüyor...
pat diye suratıma kapattı kahpe. mal gibi bakakaldım. sanki tutup da saatlerce konuşçak mıydım ha konuşçak mıydım? zaten "hı hı", "evet", "anlıyorum" gibi kısa ve geç cevap vermeye başlayınca anlicaktım daha fazla kasmayıp hadi güle güle dicektim... böhü...
yapmayın efenim.
böyle bir ifade her ne kadar komik gibi görünse de günümüzde geçerliligi olan bir durumdur. hele bir de hoslandiginiz kisi ile konusuyorsaniz ve bir anda mseajiniz alicilara teslim edilemiyorsa, düstü heralde diye dusunursunuz fakat ne gelen vardir ne giden. bir kac kez daha bu durum tekrarlanirsa ümidi kesmenin vakti gelmistir.
msn'i surata kapatana msn'den yok etmek lazımki anlasın kendisinin mona lisa olmadığını.