bugün

muhtemelen msn i durmadan açılıp kapanan kişiler
(bkz: turk telekom)
selam vermeyince kendini göstermeye çalışanlardır..
engellenesi kisilerdir.
kesinlikle engellenesi kişilerdir sanki insanı çileden çıkarmak için yaratılmışlardır. Durmadan bi oline olular bi giderler.Ancak engellemeye kıyamıyorsanız * En sağlıklı yöntem kendinizi meşgule vermekt.r.
dovulesi kisiler
Sırf dikkat çekmek için 'ben de burdayım,beni de aranıza alın' haykırışıyla egosunu tatmin etmeye çalışan,kaale alınmayası kişilerdir.
(bkz: ben de buraların çocuğuyum)
(bkz: benim de entelektüel bi birikimim var)
msn de bende varım bana niye yazmıyosunuz anlamına gelir genelde.bağlantıdaki sorun nedeniyle bu imajı olanlarda vardır ama pek fazla olmasa gerek
dikkat çekme çabası içinde olan kişiler,bunlara sinyalci'de diyebiliriz.
benim gibi msn'i bozuk olup kendi kendine kapanıp açılan saçma sapan bir msn messenger'a sahip olan haline üzlünesi insanlar topluluğunun da içinde bulunduğu grup..
bazıları da bir sistem geliştirmiştir ki akla zarar. kat kat online olduğu uyarısını eşe dosta duyurur. acaba bilmezler mi ki bu hareketlerini gören arkadaşları tarafından sövülüp sayılmaktadırlar.
(bkz: bir arkadaşa bakıp çıkacağım)
tan işlemi bitirdikten sonra sağ alttaki kaydetme düğmesine basmanızı 5 dakika erteleten kişilerdir.
durumunu* habire offline-online-offline-online yapmak suretiyle,vii vii vii seklindeki oturum acma sesiyle muhattab olmamiza neden olan,fareleri kirilasi ilgi teletubbies'leri.
(bkz: ilgi cekmek icin maymun olmak)
(bkz: vay be)
(bkz: derdimize bak)
efenim bu insanlar splitter taktırmadıkları ve dolayısıyla telefon hattı ile adsl hattını tam olarak ayıramadıklarından her telefon çalışında ve telefon görüşmesi yapıldığı sırada hattın sürekli kopması nedeniyle msn e giriş-çıkış yapan insanlardır. onlar da insan evladıdır. kızmayınızdır.
kendine laf atılmasını sağlamaya çalışan kişilerdir. eski sevgililer de yapabiliyor bunu. sonra engellenip siliniveriyorlar. laf atmaya cesareti olmayan aciz insanlardır deyip, entrymize son veriyoruz.
kendilerine sürekli düştüm yine geldim imajı vererek, dikkat çekmeye çalışan dangalaklardır.
(bkz: ruh hastası)
havalandırma ihtiyacı duyan kişilerdir. * *
sinyal verdiklerini iddia eden kişilerdir. *
bu kişilere yardım ve yataklık eden ufak programcıklarda vardır. fail'in zahmet etmesine gerek kalmadan bir tıkla defalarca senkronize bir şekilde online/ofline yapar msn'i.
2000 yılından kalma bi pc den internete giriyosanız bilgisayarda iki de bir orgazm etkisi yapan durum. lan şerefsiz hiç utanma da yok zarrrr zarrr zorrr..zarrr zorrr... don... ** ohh beah..
bu kişiler bilgisayarda günde 200 defa orgazm yaşayan kadın etkisi yapmakta. size pc de bi işlem yaptırmamakta.pcyi şiişş bu benim özel hayatım tamam mı cinsinden triplere skmakta.. yani efenim engellenmesi farzdır bu kişilerin. pc nizin duygusal sağlığı açısından
profil fotosunu göstermeye,kendini hissettirmeye çalışan insandır.
birilerinin dikkatini çekmeye çalıyolar ama kimin? *