bugün

özgüven eksikliği vardır.
kıronun dişi modelidir.
bir de bunların ''görmemişin oğlu olmuş....'' modeli vardır ki: msn'e yavuklusuyla başbaşa çekilmiş resmini yapıştırır.
Alanın verenin razı olduğu durumdur. 3.kişiye ancak fantezi kurmak düşer.
'işte bu arkadaşa veriyorum'un sibercesidir. dahası sevgilisiyle beraber olduğu bir kareyi koyar ve verişi ölümsüzleştirir. ayrıca çok iyi bir abazasavar yöntemdir.
aynı zamanda msnde sevgilisini anlatan kızdır, fenadır.
"dikkat köpek var" levhası ile aynı iletisel içeriğe aittir aslında. yanlış anlaşılması muhtemel bir noktaya temas ettim ama özünde ikisinde de "özel mülkiyet"i savunma ihtiyacı yok mu? *
sahiplenme ve lanse tme güdüsü ile dolu türk kızı. erkek arkadaşından tembihli olarak yapanalrı da az degildir.
"deliği olsun yeter" mantığına her zaman ters düşmesinden kelli anlaşılamayacak, "nedir ki, ne yani, sevgili mi, o da ne? hepimiz damızlık değil miyiz?" mesajlarına maruz kalacak kişi. (bkz: herkese sevgilim çok yakışıklı diyen kız)
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
msn listesindeki diğer hatunlara bakın bu adam benim ben seçilen kadın oluyorum mesajı veren ve acil beyin nakline ihtiyaç duyan kişidir.
yurdum kızının görmemişlikten yaptığı eylemdir.
-resimde yanındaki çocuk kim?
-sevgilim.
-napacan kızım grup mu yapcan?
-?.....
başkası asılmasın diye yapan hatun modelidir.
h: msn e sevgilisinin resmini koyan hatun
b: msn e kendi resmini koyan bagyan

b: slm
h: slm
b: hatirladin mi beni?
h: hayir, daha once gordugumu hic sanmiyorum. sen beni nasil tanidin ?
b: sevgilisi yanindayken barin tuvaletinde beraber oldugumuz yakisikliyi nasil unuturum!!!
bana işsen bak en az bu resimdeki adam yada daha fazlasına sahip olmalısın mesajını veren kız.
msne kendi resmini koymak yerine, sevdiceğinin resmini koyaraktan, aşkını tüm online listesine ilan eden hatun kişisidir. böylelikle arkadaşlarıyla sohbet ederken bile sevdiceğinin yüzünü görüp, hayaller kurar. ayrıyetten benim başım bağlı mesajı vererek, olası yazılmaları önler.
güncel Önemli Başlıklar