bugün

msnin kişisel ileti bölümüne "hastayım, böğrüm ağrıyor, kafam ağrıyor vs." türden ilgiye ihtiyacı olan kız türüdür.
sırf insanların geçmiş olsun demesinden bile zevk alır bunlar.
kıyamam ben ona. biri gelsede çorba neyim yapsa diye bekliyordur belkide. *
<kişisel bir ileti giriniz>
<hastayım>
x - hastayım
duyarlı msn vatandaşı...
+neyin var canım! (erkektir genelde yazan da kızdır)
x- hastayım konuşma:
sanane sen doktor musun?
+: ...
x- hastayım konuşma:
ahaha. ne oldu bozuldun mu?

"duyarlı msn vatandaşı is offline."
çoğu sırf msn'e yazdıkları için "geber" diye cevap verilesi kızlardır.
yazmasalar, hatta ısrar etmedikçe söylemeseler, vallahi gidip her bir şeyiylen ilgilenirim, vallahi billahi.
regl olmuştur, sinirli olduğunu sinyal veriyordur belkim.*
kabız oldum şeklinde yazarsa, birçok sondaj uzmanı erkek tarafından ilgi görebilir.
dikkat çekmek isteyen kızdır... kafası sevilesidir. yanakları öpülesidir.
hastalık sırasında her insanın ilgiye ihtiyacı olduğunu anlayamayan bünyelerin, bu ve bunun gibi üzerine çokça konuşmanın anlamsız olduğu konuları, sürekli gündeme getirerek iyi bir anlaliz yaptığını düşünmesine neden olan kız türü.

eğer bu kız hoşlandığı yada sevişme ihtimali olan bir kız ise sen o zaman gör bu delikanlıları, "geçmiş olsun canım , yapabileceğimiz birşey varmı" dan , "ya biraz dikkat et kendine, hasta olmak sana yakışmıyor" a kadar her türlü seninle ilgileniyorum mesajını kıza ulaştırma çabasına girerler, ama hikaye hep aynıdır.

ayrıca bu beyler yazdıklarımı okuyunca kafalarında "sen msn e hastayım yazan bir kızmısın yoksa" yada "sen öyle yapıyorsun heralde" gibi basit, yersiz, düz mantıkla yaşayan insanlara yakışan çıkarımlar yapma eğilimindedirler.
"hastaysan msn i kapat, git yat uyu. msn'de iyileşemezsin ki." tavsiyesine uyması gereken kız.
ilgi bekleyen kız modelidir. beklediği kişiden ilgi görmezse hastalık haline birde asabiyet eklenebilir şiddetle kaçınız.
isviçre'li bilim adamlarına göre, yüzde 78'i yalan söylüyor; yalnızlığını tatmin etmek için bu işe başvuruyorlarmış.
msn'e hasta olan kizdir.
(bkz: anlatim bozuklugu)
(bkz: virgulun degistirdigi anlamlar)
benimdir o evet. 5 gün yataktan çıkamayacak derece ağır hasta olunca etrafta kimsenin ilgilenmediğini görünce tek çare olarak laptopu kucağıma alarak msn'e bağlandım ve de bu bilgiyi yazdım. evet ilgiye ihtiyacım vardı. erkek olsam ve hasta olsam gene aynı şeyi yapardım. evet laptopum da var ve de kızım ayrıyeten de birinci nesilim. hıh.
neyin var diye sorsun herkes gibi beklentilerden beklenti beğenen kızdır.
(bkz: espri yapcam olmucak şimdi) geçmiş olsun ne diyeyim.
yanlizliktan kafayi siyirmak üzere olan kizdir.
(bkz: hastasıyım)
(bkz: msn iletilerine her halini yazan insanlar)
ilgi çekmeye çalışan kız-cık.birinin ona neyin var demesini beklemektedir.