bugün

akabinde şöyle sevimsiz bir özürle devam eden hatalar zincirinin ilk halkasıdır.

(bkz: ay pardon yanlis gitti)*
2 ya da daha fazla insanla aynı anda yazışan,bu arada sözlükte entryler yazıp,okuyan,başka sitelerde de ödev bilmemne için araştırma yapan meşgul bünyenin kaçınılamaz,hazin sonudur.eğer benzer konulardan bahsediliyorsa yanlış ileti yazılan kişiye çaktırmadan lafı çevirmek kolaydır* ,fakat çok farklı dünyaların insanlarıyla konuşulmaktaysa ayıp olur.şahsen msn de konuştuğum bir arkadaşımın başkasıyla da aynı anda yazışmasını istemeyenlerdenim, çünkü bu durum, insana kendi kendine konuşuyormuş, hatta boşa konuşuyormuş hissiyatı veren bir durumdur.karşınızdaki insan lafı kısa kesiyor,hımmm ve benzeri ifadeler kullanıyor ve uzun süre ekranda bilmemne ileti yazıyor yazısı görünmüyorsa mutlaka başkası vardır.*
heleki eşin ve metresin varsa sıçtın demektir.
son olarak feto dayyip dino üçlüsünün düştüğü durum olsa gerenktir. transferler rozetler falan karıştı sanki ya da iğrenç bir şakaydı.
pişin bütüt: bu entari fena halde siyahidir.
tek bir harfi değişen isimleri birbirine karıştırıp yazmaktır. gürhan, güncan, günhan gibi. *
- lan olum bizim x hoca denen hödük neyi çalışın demişti lan?
+ ...
- şşş sana diyorum itoğlu it?
+ (bozuntuya vermez) y kitaptan, x sayfayı okuyun demişti.
- ulan herife bak be. iki lafı bir araya getirip bir bok anlatamaz, sonra da kendiniz çalışın. nasıl hoca olmuş lan bu kalın kafayla?
+ ...
- offline. (işte o an yenilen haltı farketmiştir, ve ölmek istemektedir)
bazı durumlarda gerçekten çok zor durumda bırakır ki insanı, ne yapacağınızı bilemezsiniz.

arkadaş: olum bu düğün müziği gibi lan.
ben: anlamadım?
arkadaş: olum gönderdiğin linkteki müzik diyorum lan.
ben: oğlum ben sana müzik göndermedim ki ne linki lan?
arkadaş: aa hailsatan sen misin? :D
- bak ben alta geçmem haberim olsun.
+ anlamadım alone ne demek bu?
- pardon kamuran ya şey yanlış atmışım ben bunu.
x:msn de konuşulan kişi
y: msn de konuşulan diğer kişi
b:ben

b:... ben filmin son sahnesini beğenmedim azizim, sonuçta çok abartı olmamış mı?
x:ah evet doğru söylüyorsun. özellikle bir kare vardı ki orada içimden geçirmedim değil yönetmen uyuyormuydu acaba diye:)

bu arada...

Y:la samur cevap versen la patladım eşşolusu. ne o entel dantel takılıyon. laf mı yetiştiriyon lem.laaaaa..............................
b:olum bi dur ya şurda iki çift laf etçem onu da piç ettin zaten zor yetişiyom kasım kasım kasıldım düzgün cümle kurcam diye. bekle iki saniye gelcem mına koyiim...
y:samuuuuuuuuuuur. uyuyon mu laaan.(titre titre titret....)

b:lan ne uyuması mına koyim. sen ne anlarsın entellikten dantellikten. ibın.
x:aaa:O kendine gel samur ne biçim konuşuyosun
b:!^#%6?0)(/%^+%^%+&/()/&%+^......
içi temiz şahıslar için o kadarda zor olmayan bi durumdur.Hemen özür dilenir hata söylenir
içi fesat bi öğrenciysen eyvahki ne eyvah!..
o değil de bu sözlükte geldi bu benim başıma. iki kişiye laf yetiştiriyorum, ikisi birbirini tanıyo ama, o anda da dieriyle konuştuğumu sölemiştim.

- ee uluslararası ilişkiler demek bak ben onu de isterdim sayısal olmayaydım *
+ oo bölümleri de örenmişiz allah muhabbetinizi arttırsın ben çekiliyim aradan :d
- püiii pardon ya, sen neydi fizik kimya?
lafla nasıl ve ne kadar kıvırtılabileceğini, insanlara zoraki olarak öğreten sanal sohbet öğretisidir.
kötü örnekleri mevcuttur, tecrübeyle sabittir, ayık olunuz.