1. ?.
    kötü örnekleri mevcuttur, tecrübeyle sabittir, ayık olunuz.
    -1 ... desalvos
  2. 1.
    lafla nasıl ve ne kadar kıvırtılabileceğini, insanlara zoraki olarak öğreten sanal sohbet öğretisidir.
    ... farukreally
  3. 2.
    o değil de bu sözlükte geldi bu benim başıma. iki kişiye laf yetiştiriyorum, ikisi birbirini tanıyo ama, o anda da dieriyle konuştuğumu sölemiştim.

- ee uluslararası ilişkiler demek bak ben onu de isterdim sayısal olmayaydım *
    + oo bölümleri de örenmişiz allah muhabbetinizi arttırsın ben çekiliyim aradan :d
    - püiii pardon ya, sen neydi fizik kimya?
    1 ... forever young
  4. 3.
    içi temiz şahıslar için o kadarda zor olmayan bi durumdur.Hemen özür dilenir hata söylenir
    içi fesat bi öğrenciysen eyvahki ne eyvah!..
    ... kalapaklus
  5. 4.
    x:msn de konuşulan kişi
    y: msn de konuşulan diğer kişi
    b:ben

b:... ben filmin son sahnesini beğenmedim azizim, sonuçta çok abartı olmamış mı?
    x:ah evet doğru söylüyorsun. özellikle bir kare vardı ki orada içimden geçirmedim değil yönetmen uyuyormuydu acaba diye:)

bu arada...

Y:la samur cevap versen la patladım eşşolusu. ne o entel dantel takılıyon. laf mı yetiştiriyon lem.laaaaa..............................
    b:olum bi dur ya şurda iki çift laf etçem onu da piç ettin zaten zor yetişiyom kasım kasım kasıldım düzgün cümle kurcam diye. bekle iki saniye gelcem mına koyiim...
    y:samuuuuuuuuuuur. uyuyon mu laaan.(titre titre titret....)

b:lan ne uyuması mına koyim. sen ne anlarsın entellikten dantellikten. ibın.
    x:aaa:O kendine gel samur ne biçim konuşuyosun
    b:!^#%6?0)(/%^+%^%+&/()/&%+^......
    ... samur
  6. 5.
    - bak ben alta geçmem haberim olsun.
    + anlamadım alone ne demek bu?
    - pardon kamuran ya şey yanlış atmışım ben bunu.
    ... alone with everybody
  7. 6.
    bazı durumlarda gerçekten çok zor durumda bırakır ki insanı, ne yapacağınızı bilemezsiniz.

arkadaş: olum bu düğün müziği gibi lan.
    ben: anlamadım?
    arkadaş: olum gönderdiğin linkteki müzik diyorum lan.
    ben: oğlum ben sana müzik göndermedim ki ne linki lan?
    arkadaş: aa hailsatan sen misin? :D
    ... hailsatan
  8. 7.
    - lan olum bizim x hoca denen hödük neyi çalışın demişti lan?
    + ...
    - şşş sana diyorum itoğlu it?
    + (bozuntuya vermez) y kitaptan, x sayfayı okuyun demişti.
    - ulan herife bak be. iki lafı bir araya getirip bir bok anlatamaz, sonra da kendiniz çalışın. nasıl hoca olmuş lan bu kalın kafayla?
    + ...
    - offline. (işte o an yenilen haltı farketmiştir, ve ölmek istemektedir)
    ... filozofil
  9. 8.
    tek bir harfi değişen isimleri birbirine karıştırıp yazmaktır. gürhan, güncan, günhan gibi. *
    ... dibi dibi rek
  10. 9.
    son olarak feto dayyip dino üçlüsünün düştüğü durum olsa gerenktir. transferler rozetler falan karıştı sanki ya da iğrenç bir şakaydı.
    pişin bütüt: bu entari fena halde siyahidir.
    1 ... rakıbalık