bugün

yapmıyorum ulan tanım, manım!.. buna tanım mı yapılır, belli işte.. atın istiyorsanız sözlükten, yetti be..

bu entry bir erkek gözüyle yazılmıştır..
msn kullanıcısı bireyin aklını baya bir süre meşgul eder bu herif.. mutlaka erkektir, 'herif' lafından da anlaşılabileceği üzre.. kız olsa 'çözülmesi gereken asap bozucu bir bilmece' olarak değil, 'yeni başlayacak bir aşkın tatlı hazırlanış evresi' olarak addedilecektir çünkü bu mesaj, mesajı alan kişi tarafından..
yani nicki 'gisemm (burada bilimum güneşi olsun köpeği olsun her bi bok var)', maili de cicipisi@bombabomba.com olan ve mailden de hatırlanmayan bu kişi ''nby canm yaw konusmuorz uzun zamandır :(..(buraya da güneş koymuş.. deli galiba..)'' tarzı bir mesaj atsa, kişi hiç bozuntuya vermez, hoş bir sürpriz olarak vuku bulmaya devam eder bu olay onun nezdinde..
ama nicki 'sülüman', iletisi ''doğacaktır elbet bir gün güneş, o vakte kadar gebereceksin kalleş..'', maili de sananelanmailimdenoldururumolmseni@nevşehir.com (nasıl bir manyaksa) olan bir herif size ''n'aber kardeş?..'' tarzı bir mesaj attığında düşünürsünüz..
kimdi lan bu?.. mailden de çıkartamadım.. bu maili nasıl hatırlamam lan?.. şimdi ''kimsin sen?..'' diye sorsam bu beni kelebeğiyle kumruya çevirir mi?..
bu sorular aklınızdan geçer.. cesaretiniz varsa konuşur, yoksa silersiniz.. bir de bu tarz heriflerin avatarı kesinlikle o yanyana duran atların resmidir..

abi yeminle yapıyorum tanımı: msn listesinde nicki, resmi ve mailinden hatırlanmayan bir adamın, herhangi bir kişiye mesaj atmasıdır.. ayrıca korkak sizsiniz bak kalbinizi kırarım.. ben sözlük formatı için şeyettim ne işim olur moderasyonla..
şaka abi.. sen onlara bakma..
insanı msn'den soğutan, kızdıran, klavyeyi kırdıran talihsiz olay. muhtemelen forward maillerden edindiği(!) adresinizi ekleyip sabahtan akşama kadar sizi bekleyerek(aslında emin olun tek beklediği siz değilsinizdir) online olduğunuzda da ilk saniyede damlayıp "slm, kimsiniz?" mesajını atan 14 yaşında bir densiz tarafından gerçekleştirilse de o güne bomba bir başlangıç yaptırmaya yeter. eğer ki karşılık verip "lan sen eklemişsin işte sen de biliyorsun" falan derseniz kaybedersiniz.
tam olarak bu noktada da microsoft'a iyi ki block hizmetini verdiği için dua edebilir ya da akşama kadar işletebileceğiniz hoş bir geyik edinebilirsiniz.
çok fazla başıma gelmiş hededir. genelde şu şekilde olur;

--spoiler--
bicakcinecati@cortmail.com sizi listesine ekledi! eklemek istiyonuz mu?

evet hayır
--spoiler--

evete basılır arkasından bir süre sessizlik yaşanır ve kurtlu yazar dayanamayıp konuşur;

ilqim: eklemişsiniz ama... kimsiniz?
bicakcinecati@cortmail.com: ben necati siz?
ilqim: kardeşim tanımıyosun neden ekliyosun manyakmısın?
bicakcinecati@cortmail.com: tanışalım dedim ya ben necati
ilqim: seni rabbıma havale ediyorum necati.!

--spoiler--
bicakcinecati@cortmail.com şu anda anlık ileti listenizde değil eklemek için butona basınız.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar