bugün

anlamadınız değil mi? lan kız smileyi mi olurmuş? diye düsündünüz şaşırdınız oha falan oldunuz belki ama öyle dostum kız smileyi diye bir şey var.

şimdi efendim genelde kız smileyleri sempatik bir gülen surat hafif kafayı yan yapmış bir adet tokası var ve rengi pembe'ye kaçan şeylerdir. msn de gordugu her smileyi ekleyen insan bu smileyleri de ekliyor tabi ve bir müddet sonra bu smileylere alışıyor ve her yazısının sonuna bu ''kız smileyi''ni koyuyor. bu insanda sinir bir durum yaratıyor ve ''noluyor lan'' tepkilerine neden oluyor.

son bir kaç gündür benim de bir smileyim başıma bela olmus durumda. bir kzıdan gördüm bu smileyi ve hemen ondan caldım ve ekledim. lakin öyle bir alışkanlık yaptıki artık her cümlemin sonuna bu smileyi koyuyorum ve kendimi durduramıyoryum. ciddi bir şekilde alışkanlık yaptı. smileyi silmek içimden gelmiyor lakin farkında olmadan dahi bu smileyi yazıların sonuna ekliyorum söyle bir görüntü oluyor.

-selam lan naber (suratı yana düsmüs kafada tokalı bir smiley)
+bu smiley ne lan ahahahaha diye tepkiler alıyorum.

cıkarın beni burdan..
birde bunun kucak dolusu öpücük yollayan kız smile kullanan türü vardır o daha da fenadır.evlerden ırak yarabbi.
-berkecan top musun olm?
+noldu ki abi?
-kız smileyi kullanıyosun lan ibne!
benden aldığı smileyi kullanmayı alışkanlık edinmiş kişidir.

sözü geçen smiley ise;

http://i0903.hizliresim.com/2009/3/25/363.png

edit:
bir başka versiyonu ise;

http://i0903.hizliresim.com/2009/3/27/2138.png
(bkz: ibne)*
bu tip erkeklerle karşılaştığınızda acilen kendilerine maskülen smileylerinizi yollayın!

not: bu çok sevilen, pembe tokalı, kafası yan yatmış sempatik gülüşlü bol sıfatlı smiley den vazgeçemeyen erkeklere tokasız maskülen versiyonunu kullanmalarnı tavsiye ederim. * *
(bkz: smileyden cinsiyet analizi)
osman: lan haydar oğlum varsa yarın için bi 50 lira sıkıştırsana daraldım ya..hatunla buluşacam
haydar: abi bendede yok hem geçen verdim sana naptın onu..
osman: tamam la tamam verme anuna goyyum.. senin olsun paran
haydar: (kafasını çapraz yukarı doğru çeviren "hıh" smileyi)
(bkz: msn de feminen tavırlar takınan erkek tipi)
bir tane var mesela. suratında pekmezimsi gülümsemeyle kafada pembe tokalı kız smilesi.
onu görür görmez karsımdaki erkek tasfiri yeniden şekillenir. hani yok'a yoq diyen erkek tipleri.

- yha sende she's madonna parçashı var mı kuzuş yhaa bhen bulamıoruumm
- var. al.
- tişekkürleerr (ve hemen akabinde pekmez suratlı kız smilesi)
bu smileyi, erkeklik ile ters orantı olarak kullanan zihniyetlere inat yapılıyordur...

bunu yapan, bir dönem pembe parmak arası terlikle de dolaşmıştır... aferindir...

öneri;
'erkek misin sen' diye sorana;
'kızın varsa ver göstereyim' cevabını veriniz...
güncel Önemli Başlıklar