1. ?.
  * kendi bkz. imdi doldurayim dedim.

  belli bir süre msn'de erkeklerle konusan kizlarin vardigi netice. bircok erkegin arasinda "kiz msn'i versene", "veriyim kanka benim exlerden olacakti" gibi diyaloglar gecmesinden, dogrulugu kanitlanabilecek önermedir. evet istisnalar kaideyi bozmuyor efenim. ben, sen, o belki istisnayiz ama bu yurdumun aci gercegini degistirmiyor. kila tüye tahrik olan yurdum genci msn'de de ayni kisi oldugundan sonuc degismiyor. böyle gelmis böyle gider. olan da "biraz kasar" diye adi gecen kizlarimiza oluyor.

  komedit: genc abazanlar rahatsiz. ne o zoruna mi gitti? gecer gecer..
  8 -5 ... kopush
 2. ?.
  şaşırtmaması gereken gerçek. saatlerce orada oturmasının bir sebebi olacaktır elbet.
  ... tepesersemi
 3. ?.
  hep başıma gelen olay. her msn imi açtığımda 3 5 tanımadığım adres beni listesine eklemiş oluyor. selam sabah olayına girmeden hemen "cam var mı?" diyorlar. bi dur arkadaşım sen beni tanı ben seni tanıyayım yok. e bende beyaz etlı prensimi arıyorum burda. üstün insan olduğum için her erkekle konuşamam ya. cebi dolgun olacak, iltifat edecek, dünyadan haberi olacak, yakışıklı olacak. bunlar olmadan asla konuşmam. aslında istediğim insanı sokakta görünce çok sallamıyorlar ama olsun, sanal alemin bir numarasıyım.
  1 -4 ... t bag
 4. ?.
  (bkz: beni kategorize etme)
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 5. 1.
  (bkz: msn'de konusulan erkeklerin orta halli abazan cikmasi)

  bu uyar mı?
  1 ... perfecto
 6. 2.
  (bkz: ibne cikmasindan iyidir)
  ... milistr0ke
 7. 3.
  msn deki kızın kaşarlığı derecesinde abazan olan erkek. kızlar da aynı erkekler de memleketimde, hatta erkekler gider iki hayat kadını falan bulur daha şanslılar.
  ... africa
 8. 4.
  (bkz: yurdumuzun acı gerçeği)
  ... unique270
 9. 5.
  orgazm anında durmadan titreşim yollarlar bunlar.
  2 ... arpaci kumrusu
 10. 6.
  (bkz: bir de beni dene)
  ... odun