1. ?.
  sanal alemin; insanlarin duygu ve dusuncelerinin daha duzgun anlattığı yer olarak düşünülnürse gayet normal olan bir eylemi yapan tiplerdir.
  düşününce guzel aslinda, normal hayatta anlatmaya utandigimiz cekindiğimiz şeyleri sanal ortamda gayet rahat anlatiriz ve bu da bizim gercek kisligimizi ortaya cikarir,ve ask da dogal ortamda, sıkılmanın utanmananı olmadıgı yer de daha güzel yaşanır falan da filanda
  ciddiye almayin lan bi bk varmis gibi okuyorsunuz bide inanacaksiniz bu zirvalara.inanmayin aşk bu kadar kolay degildir.
  sanal alem yalanin bininin bir para oldugu yerdir.
  kendini dünya guzeli olarak tanitan kisi, şişkonun tipsizin biridir, dunyalar zengini olan ortam adami falan olan kişi de,tek bir bilgisara sahip olan ortamıda msn olan çulsuzun tekidir.
  bu yuzden bu asklar kisa sureli olmaklar beraber gelecegi yoktur.
  turkcell telsim ve avea yi zengin etmekten baska da vatana millete bi faydasi yoktur.
  aşk dedigin gözgöze dizdize elele olmaktir gerisi yalandir.
  5 -1 ... yaraka
 2. ?.
  (bkz: msn de kız istemek)
  (bkz: msn de kına yapmak)
  ... kizilmaske
 3. ?.
  (bkz: msn de yiyişerek çocuk sahibi olan tipler)* *
  -1 ... dolayli zarf tumleci
 4. ?.
  en sanal duygunun insanıdır.
  7 -1 ... paleface
 5. ?.
  aşkı zenginlik, güzellik, şan şöhret olarak bilen insanların asla anlayamayacağı olaydır.

  güzel diye kaşar seven aşık mıdır? veya aşk bu mudur ? yiyişmek mi? * * * *
  3 -1 ... raper
 6. ?.
  ilk başta en iyi arkadaş olur.sonra sadece yazarak konuştuğu, yüzünü bile görmediği o kişiden hoşlanmaya başlar.her zamanki gibi beraber eylenirlerken içinde, özellikle karın bölgesinde yoğunlaşan o garip duyguyu farkeder.bu dayanılmaz bir heyecan ve mutluluk vermektedir ve sürekli gülümserken tir tir titremesine de neden olur.onu her msn listesinde görüşünde, her ileti ibaresi belirdiğinde ve her güler yüz yolladığında heyecanlanır, uçar.resmini gördüğünde ise bir kez daha aşık olur ve fazla bir şey değişmez.sadece artık hayalinde bir yüz vardır.

  o kişi ansızın gittiğinde ve gelmediğindeyse kahrolur, hayata küser...dua eder.
  2 -1 ... fatality of fantasy
 7. ?.
  " msn de konuşarak aşk mı olurmuş lan?! " diye başına geleceklerden habersiz büyük konuştuktan bir süre sonra birileriyle msn de konuşarak aşık olan insanlardır. daha önce küçümsediği diğer tipler de bir yerleriyle güleceklerdir onlara.
  6 ... witch
 8. ?.
  aşık değil de msn de birbirlerinden hoşlanmaya başlayan insanlar demek daha doğrudur belki de. çünkü, aşık olmak çok iddealı bir cümle bence. ama adı her neyse o duygunun işte, sonuçta insan kabullenemez bir süre. kendi kendine sürekli saçmalamaması konusunda telkinlerde bulunur. kabul etmek istemez onunla her konuşmasında midesine giren krampları. çünkü, hissettiklerini kabul etmenin risk almak demek olduğunu iyi bilir. karşısındaki kocaman bir belirsizliktir sonuçta. hoşlanır, korkar, kafası karışır, vazgeçer sonra tekrar başladığı yere döner çaresizce.
  3 ... bigudi
 9. 1.
  "asla" lafını yemek zorunda kalmış insan hali. * *
  1 ... joanna
 10. 2.
  sanal/real farkını kavrayamayan insan modeli.

  (bkz: maskeli balo)
  2 -3 ... jeam