bugün

büyük bir umutla tavlamaya çalışılan ve en son kamerasını açmaya ikna ettiğinizde sevinç çığlıklarına boğulacağınız kızın erkek çıkmasıdır.kamera açıldığında karşıdaki lavuk size el kol hareketleri yapar ve karşınızda gülmekten yarılır...
(bkz: msn de konustugun kızın cirkin cıkması)
(bkz: msn de konustugun kızın gay cıkması)
(bkz: msn konustugun kızın karı cıkması)
(bkz: boyle gider bu)
dişi kişilerin sevme potansiyeli olan durum.erkekler için üzüntü ve block kaynağı
(bkz: sozluk te açtığın başlığın imla hatalı çıkması)
(bkz: konusutumak)
http://www.uniquepeek.com...ges/index.php?page_id=134 adresinde birebir izlenelecek olay.
insanin dumur olmaya iten olay
(bkz: msn de konuştuğun erkegin kız çıkması)
msn'de kız sanarak konustugun kisinin erkek cıkmasıyla beraber bozulabilecek tum sinir bozup ortamın mına koyması seklinde acıklanabilecek durum.
internet takma adi gothic falan olanlara hemen kadin kadin nidalariyla atlayan insanlarin yasadiklari dumurdur, durumdur.
ve bu kişiye missilleme olarak ''bu kişinin eşcinsel olduğu rivayetleri'' nin ortalığa yayılması..
anlatım bozukluğu olduğunu düşündüğüm başlık.
(bkz: msn de bayan diye konuşulanın erkek çıkması)
kız sanarak konuştuğu kişinin erkek çıktığını gören elemanın bozuntuya vermeyip "sen vermeyi kabulleniyorsan benim için sorun yok" demekle karşı tarafı kitleyebileceği olay.
haftada bir yaptığım gelenak halini almıştır. çok zevklidir, tavsiye ederim.
pasif ibnedir. benzer durumu için ;

(bkz: facebooktaki fake kızlar)
başından beri erkektir zaten.hiç bir zaman kız olmamıştır.tutarsız başlık sınıfına almak için heyet raporuna ihtiyaç yoktur.
Bir MSN klasiğidir.
Benimde başıma gelmişti. 3 ay konuştuğum kızı sonunda cam açmaya ikna etmiştim.
"Camera aldım, gece 12 den sonra açıcam" demişti. Heyecanla bekledim. Cam açıldı. Aq evladı pipisini tutmuş sallıyor. Ne olduğunu anlayamadım ilk. Mal gibi baktım. Sonra o ilk şoku atlattım. Sövüp engelledim. Ve tuvalete koştum. Yarım saat kustum. Psikolojim bozuldu lan. Sabah ezanından sonra anca uyuyabilirim.
bu konuda rekorun deveci alpay'a ait olduğu rivayet edilir. deveci alpay da kendini 5 yıl kız diye yutturmuş.
günümüz dünyasındaki yansıması uludağ sözlüktür. kimin penisi var kimin yok tam bir muamma.

o yüzden mesaj kutularında sanal depişmeli ayıplı cimalar yapmadan önce iki kere düşünün.

belki de pembe hayallere dalıp kan ter içerisinde kendinizden geçtiğiniz "melis", o atmosfere kapılıp yazdığınız ayıplı şeylere göbeğini hoplata hoplata gülen bir muhittin olabilir.

bunlar hep yaşandı burada yani. biliyoruz da konuşuyoruz.

kaç delikanlığının gençliğini soldurdu bu harun beyler, hey yavrum hey.

midyata meme emcüklemeye giderken evdeki götten olursunuz. ben sizi uyariiim.
Az önce başıma gelendir.

Yaklaşık 2 aydır konuştuğum kişi erkek çıktı. Arkadaşlarım beni trollemişler. Eylülde okul başlayınca ben gösteririm onlara. Lise kantininde sıkıştıracağım hepsini

Şimdi Winamp'ten dj akman açıp "ne dinliyor özelliği"ni aktif edeceğim. Çok kederliyim sözlük. Hoff lanet olsun bu hayata.

(bkz: geçmişten gelen adam)
güncel Önemli Başlıklar