1. 1.
  bu aralar her forumda pek populer bir icraattır kızlar striptiz fln yapmaktadırlar merakla takipteyiz
  2 -1 ... ta kendisi
 2. 2.
  sanal sex den zevk alan kişilerin gerçek hayattan bıkmaları sonucu oluşmuş durum...
  ... pink floyd
 3. 3.
  eğer böyle planları olanlar varsa bilmeleri gerekirki, gerçekten zorlu bir süreç ve dikkat edilmesi farz olan bi durumdur. karşılaşılabilecekler hakkında küçük bir örnek aşağıdaki adreste mevcuttur. (hakikaten çok komik)

  http://rapidshare.de/file...9/b9-16005393335.wmv.html
  3 ... lazy pigeon
 4. 4.
  (bkz: oyle bir komut mu var)
  1 ... no promise
 5. 5.
  gereksiz hadise.
  çıkıp dolaşmak daha karlı, en azından beyne oksijen gidiyor...
  3 ... longinus
 6. 6.
  (bkz: msn de muz soymak)
  2 -1 ... wolfshade
 7. 7.
  (bkz: aynı kızı farklı messengerlarda soymak)
  (bkz: yapacak daha anlamlı bir şeyi olmamak)
  1 -1 ... xiphoideus
 8. 8.
  Egolarını tatmin etmek.
  1 ... maviyi seven adam
 9. 9.
  biz grim fandango oynardık, amiga'da sensible oynardık, commodore'da kafa ayarı yapardık. şimdi çocukların eğlence anlayışı değişti. internet, sohbet programları derken birileriyle konuşmayı oyun haline getirdik. bu internet sohbetleri yüzünden dinleme alışkanlığımız kalmadı. internetin sözlüklerinde bile okumuyoruz, yazıyoruz sadece. yazmak denirse tabii çoğuna, o ayrı mevzu. msn başına kız soya soya* egosunu şişiren veletler, sokakta aç aç etrafı izliyor. tamam teknolojiye hiç karşı olmadık ama artık işler değişmeye başladı.

  bu bir de o kadar legal ki. tamamen iki kişinin mahremi. başkasını ilgilendirmez düz mantıkla. tamam ona da eyvallah. ama siz değil misiniz abicim, ortalarda gezip orada burada yazıp, "aman buralar hep abazan doldu", "bak hep bunlar abazan ama biz değiliz, süperiz" diye gezen. tabirler kötü bir kere. kız soymak... nasıl bir zeka seviyesi yarabbim. hadi onu geçtik diyelim, bu seferde soyunan kızlarda hiç mi kabahat yok. muza sürülecek akıl yok.

  (bkz: akil fikir)
  2 ... semigod
 10. 10.
  gerçek hayatta kız soymaktan kolaydır. camdan cama olmaz candan cana olur o. bide telden tele olmaz tenden tene olur modeli vardir.
  5 -1 ... swarfest