1. ?.
  offline görünüp orada olmaktan bir önceki adımdır.
  1 ... pyndemonium
 2. ?.
  kişi o andan orda olsa dahi telefonla konuşuyor olabilir yada bir misafiriyle ilgileniyor olabilir bu arada bilgisayara da dokunmadığı için otomatik olarak belli bir süre sonra dışarda yazdığından dolayı aslında hemen kötü düşünülmemesi gereken bir olaydır. mazereti olabilir kızmadan önce durumun aslı astarı araştırılmalı öyle cevabı verilmesi gereken durumdur .
  1 -1 ... enterezan
 3. 1.
  işi başından çok olan insan evladıdır bu kişi. msn inden yapması gereken görüşmeler ve dosya alışverişleri olduğu için dışarı modun da takılmak zorunda da kalabilir. diğer arkadaşlarına vakit ayarımadığı için geyik de çeviremez. yazıktır günahtır.
  2 -2 ... marla singer
 4. 2.
  (bkz: aralarda bir yerlerde olmak)
  -1 ... kosankarga
 5. 3.
  muhataplarına cevap vermeme opsiyonunu kullanan insan evladıdır, sınırlı bir özgürlüğün sahibidir ayrıca.
  1 ... no leaf clover
 6. 4.
  (bkz: orasi bi muallak) * *
  2 ... eqin
 7. 5.
  sanane kardeşim diye başlanan olaydır,msn accountu benim değil mi istediğimi yaparım diyerek devam edilebilir.dışarıda olmasam bile ben böyle seviyorum diyenleri de vardır.kısacası herkes kendisinden sorumludur,isteyen istediğiyle konuşur isteyen istediğini siler,engeller.**
  1 -1 ... shunketsu
 8. 6.
  paranoyaklık belirtisidir. eğer msn zirvesindeyken yapılıyorsa, kişi "abi ben acıktım bir şeyler atıştırıp gelicem, sonra görüşürüz" der, durumunu dışarıda olarak ayarlar ve pusuya yatar. ama kendisi hakkında bir şey yazılıp yazılmadığını kontrol eder, iyi ya da kötü fark etmez. kendini tatmin etmek ister.
  1 -1 ... tabuttamenemenyapanimam
 9. 7.
  msn e offline olarak girip millete ''ben buradayım haberin olsun'' demekten daha iyi bir durumdur.
  1 -1 ... no promise
 10. 8.
  "hava mı atacaksın" istegidir.
  - aga msn acık senin.
  + sen nerden biliyon ?
  - ben bilirim. mi diyeceksin ac sen sunu online ol akıllı ol *
  1 ... boyle biri yok