bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Çok uzun araştırma ve bilgisayar başında geçen soluksuz çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan arşiv türüdür. öyle 3-5 şarkıyla değil, gerçekten arşiv kategörisine girebilmesi için en az 50.000 * şarkının bir araya gelmesiyle bu ismi hak edecek düzeye ulaşabilir. Adamın ömrünü çürütür. silinecek korkuysuyla evde 2-3 harddiske daha yedeklemenizi gerektirir. hiç bulaşmamak lazım.
  ... montezumas
 2. 2.
  hele birde kategorilerine göre ayrılmış olması halinde önünde saygıyla eğilesi arşivdir, bilumum paylaşım programlarına mp3 arşivini shared yaparak teşekkür edilir.

  birde harddisk zararlısıdır, o ayrı.
  1 -1 ... cnnturk
 3. 3.
  korsan'a hayır kampanyalarının halt yediği arşivdir ayrıca. bilgisayarı olan herkesin mutlak bir mp3 arşivi vardır elbet. tabi bu arşivi oluştururken de müzik marketlerden cd alıp bilgisayarımıza atmıyoruz. herkes birbirinden internetten alıyor, indiriyor müziklerini. sonra da benim garip korsanım sokaklarda zabıtalar tarafından tartaklanıyor, yok sanatçılar tv'yeçıkıp ağlıyor sızlıyor falan... sanki kendi evlerindeki bilgisayarlarındaki mp3 arşivleri çok yasalmış gibi. değişik hikayeler bunlar.
  -1 ... kechi
 4. 4.
  (bkz: çakma arşiv)

  (bkz: korsan cd film arşivi)
  (bkz: korsan cd müzik arşivi) *
  ... ysfkdrklc
 5. 5.
  toplam süresi 1 yıla ulaşan ses kayıtlarının oluşturduğu arşivdir.
  (bkz: gözün doysun)
  1 ... endemik pandemi
 6. 6.
  plak, kaset ve cd arşivlerinden sonra insanların bir bakıma hayatlarını kolaylaştırmış** ama aynı zamanda albüm dinleme alışkanlığını değiştirmiş bir arşiv türüdür. bir örneğini burada görebilirsiniz
  ... nothingman
 7. 7.
  kesinlikle bir flac arşivi değildir. mp3 sıkıcıdır.
  ... ecevit mavisi
 8. 8.
  25.000 parça ile sahip olduğumdur.
  1 ... flat head
 9. 9.
  12500 parça ile sahip olduğumdur.
  ... recomax