bugün

fenerbahçe formasını terletmiş olan 2 kaliteli forvet.
ikisi de gerçek yerlerinde oynatılmamış büyük forvetler. anelka da daum öküzü tarafından kanatta oynatılmıştı, kaçıp gitmişti. sow da gitmez umarım.

edit: allah rızası için şunu eksileyenler bana bi sebebini bildirsin. bak allah rızası için diyorum yahu.

eksiden sonra düzeltilmiş hali: ikisinin de allah cezasını versin. piii. çok kötü forvetler onlar. daum süper bi önliberodur. drogba harikadır. aleti 45 santimdir. oldu mu amk?

büdüt: burak yılmaz' dan bahsedenler var. anelka görse kendini asar amk.
nicolas anelka nın her türlü alacağı karşılaştırmadır.
kariyer bakımından böyle bir versus yapılamaz.

ancak her iki oyuncunun da fenerbahçe forması altındaki perforsmanslarını değerlendirirsek sow reyiz daha öndedir.
Anelka daha sprinter* ve topla oynamayı seven bir oyuncu, Sow ise topla oynamayı çok sevmese de gol vuruşlarında ve estetik vuruşlarda başarılı bir oyuncu. Bence aynı klasmanda değerlendirmek zor.
anelka diye diye ötenler o zamanlarda anelka'yı yerden yere vuruyorlardı kötü performansları sonrası.Benim bildiğim anelka öyle damga falan vuramadan sessiz sedasız gitti takımından.Oyum muossa sow'dan yana.Ha burak yılmaz hırsıyla azmiyle şampiyonlar ligi gol kralı etiketiyle ve de fransa'da oynarken saf gibi fenerbahçe'yi seçip gözlerden ırak olmayacak kadar akıllı ve idealist olmasıyla sow'u yer.Tanım:Fransız futbolcu.
anelka daha teknikti sow daha bitirici.