1. 1.
  uzun süredir çıkmasını heyecanla beklediğim oyun. şekil değişikliği mount and blade' e çok şey katar kanımca.
  1 ... veli izin belgesi
 2. 2.
  Talesworld'ün yeni planıdır. Biraz tekdüzelikten kurtaracağını umuyorum şirketin bu oyunla.
  1 ... mert41994
 3. 3.
  taleworlds'ün henüz fire&sword çıkmadan önce de üzerinde çalıştığı oyun.
  1 ... zeiden
 4. 4.
  akıbetini merak ettiğim oyundur. Herşey sıfırdan yapılıyormuş. Eee piyasada daha tirt hikayelerde ne oyunlar var. Eldeki malzeme güzelken güzel bir oyun bekliyor herkes.
  Bu arada tam ismi mount and blade ii bannerlord*
  1 ... mert41994
 5. 5.
  2014 yılın ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenilen mount & blade oyunu. sabırsızlıkla beklemekteyiz.
  ... gatts
 6. 6.
  Yansımalar geliştirilmiş, gölgeler geliştirilmiş, hafif yumuşama var işte kaplamalarda o kadar. Şimdi böyle sıralayınca "ee daha ne?" tepkisini almam kaçınılmazmış gibi geldi ama günümüz teknolojisine bakınca insan daha fazlasını bekliyor. "geliştirilmiş" olması bile suç sayılır yahu. Motor aynı motor gibi.
  içeriğine dair bir şey bilmediğimizden grafiklere göre yargılamak zorundayız, dövüş sistemindeki bazı kazmalıklar düzeltilirse hiç umursamam grafikleri, acayip iyi olur. aslında belki de kazma olan benimdir ya da bilemiyorum...
  1 -1 ... howhigh
 7. 7.
  Serinin tamamında kullanılan oyun motorunun bir örneğine daha rastlamadım ben. Muhteşem bir şey. Hangi oyunda senin mousenun konumuna göre o taraftan kılıç sallıyor karakter?

  Taleworlds gelsin bana " al kardeşim diğer oyunlarla aynı motor, grafikleri biraz teknolojiye yaklaştırmaya çalıştık, aynı harita ve aynı şeyleri görev olarak koyduk." desin; ben bu oyunu alırım. Tekdüzeliğinden sıkılmadığım nadir oyun serilerinden.
  3 ... bos islerin adami
 8. 8.
  çıkış tarihi hala belli olmayan oyun. warband' ı yedim bitirdim ama bu hala çıkmadı. efsane oyuna benziyor. beklemedeyiz.
  1 ... empiree
 9. 9.
  Çıkış tarihi yakın zamanda da belli olmayacak oyun. Herifler sadaka gibi ''viking conquest'' dlcsi koydular idare edelim diye.
  ... elitistbamya
 10. 10.
  çıkabilirse müthiş olacaktır. özellikle yapılacak modlar oyunun da ilerisine geçer diye düşünüyorum.

  ama çıksın artık!
  ... aquila non capit muscas