bugün

uzun süredir çıkmasını heyecanla beklediğim oyun. şekil değişikliği mount and blade' e çok şey katar kanımca.
Talesworld'ün yeni planıdır. Biraz tekdüzelikten kurtaracağını umuyorum şirketin bu oyunla.
taleworlds'ün henüz fire&sword çıkmadan önce de üzerinde çalıştığı oyun.
akıbetini merak ettiğim oyundur. Herşey sıfırdan yapılıyormuş. Eee piyasada daha tirt hikayelerde ne oyunlar var. Eldeki malzeme güzelken güzel bir oyun bekliyor herkes.
Bu arada tam ismi mount and blade ii bannerlord*
2014 yılın ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenilen mount & blade oyunu. sabırsızlıkla beklemekteyiz.
Yansımalar geliştirilmiş, gölgeler geliştirilmiş, hafif yumuşama var işte kaplamalarda o kadar. Şimdi böyle sıralayınca "ee daha ne?" tepkisini almam kaçınılmazmış gibi geldi ama günümüz teknolojisine bakınca insan daha fazlasını bekliyor. "geliştirilmiş" olması bile suç sayılır yahu. Motor aynı motor gibi.
içeriğine dair bir şey bilmediğimizden grafiklere göre yargılamak zorundayız, dövüş sistemindeki bazı kazmalıklar düzeltilirse hiç umursamam grafikleri, acayip iyi olur. aslında belki de kazma olan benimdir ya da bilemiyorum...
Serinin tamamında kullanılan oyun motorunun bir örneğine daha rastlamadım ben. Muhteşem bir şey. Hangi oyunda senin mousenun konumuna göre o taraftan kılıç sallıyor karakter?

Taleworlds gelsin bana " al kardeşim diğer oyunlarla aynı motor, grafikleri biraz teknolojiye yaklaştırmaya çalıştık, aynı harita ve aynı şeyleri görev olarak koyduk." desin; ben bu oyunu alırım. Tekdüzeliğinden sıkılmadığım nadir oyun serilerinden.
çıkış tarihi hala belli olmayan oyun. warband' ı yedim bitirdim ama bu hala çıkmadı. efsane oyuna benziyor. beklemedeyiz.
Çıkış tarihi yakın zamanda da belli olmayacak oyun. Herifler sadaka gibi ''viking conquest'' dlcsi koydular idare edelim diye.
çıkabilirse müthiş olacaktır. özellikle yapılacak modlar oyunun da ilerisine geçer diye düşünüyorum.

ama çıksın artık!
çok ses getirecektir bilginize..
Yil olmus 2015, hala bekledigimiz oyundur.
ulan şirket yabancı olsa bu kadar beklettikten sonra almazdım ama sırf armağan yavuz için alacağım.
Odtü teknokent'i basip, developer surumunu calacagim oyun baska care yok.
nisan ayına girmek üzere olduğumuz günlerde hala çıkmamış oyun. ya kardeşim biri şu adamlara grafikleri kimse takmıyor ki zaten neyini bekletiyorsunuz desin. warband' i galiba herkesin oyunun grafikleri için oynadığını sanıyorlar bu adamlar. warband gibi oynanabilirlik, senaryo, gerçekçilik vb. etkenler olsun yeter bize. hala beklemedeyiz.
ilk defa bir oyunun cıkmasını bekliyorum.
Tanim: türk yapimi mount and blade serisinin yeni oyunu.
Çıksada oynasak dediğim harika oyun. Diğer serileride çok iyiydi inşallah bu da Öyle olur.
Armağan yavuz yüzünden beklediğim oyundur 2016 yazı gibi çıkar.
Hala çıkmamış oyundur. Mahalleden 10-15 kişi toplayıp basalım odtü teknokenti.
Beklemekteyiz.
(bkz: nerdesin aşkım)
gümbür gümbür gelen oyundur.
Gelse de alsak artık dediğim oyundur.
Çıksa da pcyi yenilesem oyunu.
Warband'dan sonra oynayacağım oyun.