bugün

Nexus mods da topluluğu ölmüş olan oyun oyuna uzun bir ara vermiştim şimdi tekrar indirdim ama çoğu mod ölmüş çoğunun güncel halinide bulamadım ve yeni güzel modlarda yok.
Bekliyoruz fiyat düşsün diye.
diplomasi modlu warband'ın kendisinden daha iyi olduğu oyundur.
15 yıldır çeşitli platformlarda her türlü oyunu oynamış biriyimdir. Parasını bu kadar hak etmeyen, 11 yıldır bu kadar gelişmeyen bir devam oyunu görmedim.

Evet erken erişimde fakat fizik motorunu, görüntü kalitesini etkileyen bir durum değil bu. Genel konsepti ise hiç etkilemez.

Allah korusun, uzak durun.
Paraya kıyıp satın alıp indirdiğim oyun. Bilgisayarımın yeteri kadar güçlü olmadığını bildiğim için en düşük grafik ayarlarıyla oynadım bir süre. Baktım fazla yoruyor. Ekran kartını falan yakıp warband bile oynayamamaktan korkup sildim. Belki bir gün. Evet. Teşekkürler.
ilerleyen zamanlarda almayı düşündüğüm oyun.satın alsam bile laptopumun kaldıracağını sanmam.
babalar gibi türk oyunudur.
taleworlds tarafından geliştirilmekte olan ve mount blade sersinin şuanlık son oyunu.
çıktığı ilk hafta, steam'de en çok oynanan ilk 5 oyuna girmiştir.

yolları açık olsun...
oyuna 258 saati gömmüş biri olarak söyleyemeliyim ki!

Son gelen 1.4.2 güncellemesiyle bir çok geliştirme, güzelleştirme yapıldı. Lakin hala oyunun içerisinde olmasını çok istediğim ve gerçekten gerekli olan bir kaç mod güncellenmediği için bu yeni versiyonu oynamadım. Bu bahsettiğim modlar Defection Overhul, Better Time ve Telepathy modları. Umarım mod geliştiricileri en kısa zamanda bu modları yeni sürüme uygun hale getirirler de bende kaldığım yerden devam ederim.

ilk serimi yaklaşık 70 lord yanımdayken bitirdim. Bitirmek derken alınacak bir kale dahi kalmadı. Yani kısacası Kalradya'nın tek hakimi oldum. Oyunda gerçek manada bu hakimiyet hissini yaşıyorsunuz. Warband'a kıyasla grafikleri çok çok üstün, böyle olunca da gerçekten çok keyif veriyor.

Oyunu önce Epic'den sonra da steam'den almak zorunda kaldım. Bilgisayar aşırı kasıldığı için ayrıca Geforce Now üyeliği de aldım. Burada da gecikme sorunu yaşadığım için 69TL'lik internet paketimi yükseltip 130 TL'lik internet paketine geçtim. Gecikme sorunları ve geforce now'da mod yüklenemdiği için bilgisayarımı tamamen yenilemek zorunda kaldım. Anakart, işlemci, ram takviyesi gibi..

Kısacası bu oyuna çok para döktüm. Helali hoş olsun bi nevi destekte oldum.

Alınır mı derseniz : gözü kapalı! ama almadan önce bilgisayar gereksinimlerine bir bakın.
https://www.youtube.com/watch?v=FkZrkZFzrQo

çekilişi var.
Çocuk sahibi olamadığım oyun.

Malum karantina günleri, iş güç de yok bu zıkkım bitene kadar,eh biz de maziye saygıdan alalım oynayalım dedik. 5 kervan ve 2 dükkan sahibi olup önüme gelen haydut sürüsünü fileto bıçağıynan keser gibi dilimler olunca, dedim artık evlenme vaktidir. Eh ticaret erbabıyız, kolumuza altın bileziğimiz var evelallah. Girmişim kuzaitlere, oraya buraya savaş açıyoruz. Nüfuz öyle bir arttı ki bendeki taşak kralda yok neredeyse o derece. Dedim bi kralın kızını yoklayayım. Gittim konuştum, biraz mırın kırın etti işte ben sana karşı pek bir şey hissetmiyorum falan filan. Naza çekiyor kendini yosma. Cazibemizi konuşurduk tamam dedi git babamdan iste beni. 5 saniyede 180 derece döndü kadın. Hey gözünü sevdiğimin cazibesi sen nelere kadirsin...

Gittim istemeye, e malum siyasi sebepler kral kızıyla evlenmek demek ilerde taht sahibi olma yolunu açmak demek. Dedim koçero ben alıyorum senin kızı haberin ola. Tamam dedi yiğidim sen yeter ki paradan haber ver. Dedim paradan bol ne var. yağdırdım çil çil dinarları üstüne aklı dimağı oynadı herifin. Düğün oldu evlendik nihayetinde.

Arkadaş, seferlerde bunu yanımdan bir saniye ayırmadım. Envantere şarap doldurdum, deniz kıyısındaki şehirlerde konakladım, üstüne başına seksi gecelikler aldım, yok. Karıda tık yok anuna koyim. 6 ay oldu, 1 sene oldu 2 sene oldu hamile kalmıyor kadın. Ya ben kısırım, ya da o. Sonradan araştırdım ki aynı sorun başkalarında da varmış. Ya hiç olmuyormuş, ya da sıçar gibi çocuk doğuruyormuş hatunlar. 17 tane bebesi olmuş adamın. Adam demiş ulan sefere çıktım karıyı kalede bıraktım yine hamile kaldı diye. Düşündüm de böylesi daha iyi sanırım ya. orta çağda cuckold olmayı ne ben kaldırabilirdim, ne de toplum. Calradia buna hazır değil.

Erken erişimde şu can sıkıntısı hataları çözebilirlerse alanının tek efsanesi olacak güzide oyun. Severek oynuyoruz.
Çok çok iyi olmuş oyun.
Ayrıca Hannah der ki: "bana kuzait atlı okçularından bir ordu verin, size dünyayı fethedeyim."
fiyatından şikayet edenler vardı geçen. çekiliş var

https://www.youtube.com/watch?v=T7tP6JBVqP8

şansını denemek isteyen katılsın.
Bir harika olmuş oyun. Bilgisayarımda yerini alıyor şu anda. Son 2 dk. Muhtemelen birkaç gün geceleri uyumayacağım. Aşırı heyecanlı uuuuu!
https://www.youtube.com/watch?v=I-_f9Qb8600
Kendisini oynamak için yeni bilgisayar alacağım. Öyle bir oyun. Gönlümün sultanı, kalbimin fatihi. Çıkmış bugün.

Sultan hakimi yeterince kestik, biraz da atalarını keselim.
2015 yılında çıkacağına dair söylentiler artınca gidip bilgisayar almıştım. Dönemine göre iyi bir bilgisayardı.

Şimdi oyun çıktı ama bilgisayar ‘yükleme’ dercesine tavırlar sergiliyor. Nice bilgisayar eskitti yüreğimizin kanayan yarası.
O kadar bekledik çıkmadın da sınava çalıştığım zamanı mı buldun ey vicdansız?

Neyse o kadar parayı anca mazota veririm ben. Yayıncılardan izleyeceğiz artık indirime girene kadar.
O kadar para verdim 8 saat inmesini bekledim. %100 oldu şimdi sıfırdan tekrar indiriyor. 18 senedir bi oyun yapacaklar onu da yapamamışlar aq. Sikerler.
Bildiğin kötü amına koyim. Savaşlarda hala botlar birbirine yapışıp savaşıyorlar. Zerre gerçekçilik yok allah belanızı versin.

Daha güzel warband modları var orospu çocukları. 2 mancınık koydunuz diye oyun adam mı oldu.

Askerler hala verilen emri robot gibi aynı salisede uyguluyor. Duran birliğe koş diyorsun hepsinin kalkanlarını indirme anı aynı. Bi sik olmaz bu oyundan.

3-4 sene oyuna elimi sürmem. 3-4 sene sonra çok güzel modları yapılır. O zaman oynarım.
aldım ve geri iade ediyorum oyun ef sa ne fakat pcm çöp :'( pcniz kötüyse almayın
Doom Eternal varken oynamam için sıranın kendisine gelmesini biraz beklemek durumunda kalacak oyun.
reis çıkmış. khuzaitlerle bam bam bam. bekle beni vlandia içinden geçmeye geliyorum!
Bi 6 sene daha erteleneceğini düşünüyordum iyi oldu çıkması hemen aldım yüküyorum.
yıllardır beklememe rağmen şu an satın almadığım oyundur. nedenini ben de bilmiyorum. herhalde beklemeyi seviyormuşum. ulaşınca değeri kalmadı. alırız bir ara.
121 lira verdiğim aq oyunu. Yüklendikten sonra interneti kapatıp oynamayı ve hatta iade etmeyi bile düşünüyorum. Yaz indirimlerinde yarıya falan düşer fiyatı ağlarım. Eğer bilgisayarın internetini keser, mobilden iade edersem oynamaya devam edebilir miyim, işin piçi olmuş beyler bi ışık yaksın mesaj kutuma. Evet. Teşekkürler.
güncel Önemli Başlıklar