1. 1.
  Motosikletleri sıkıştıran denyolara verilen yerinde cevaptır. Vur geç yavsaklara.
  4 -5 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  https://m.youtube.com/watch?v=PkoMtC3FDZ0+
  Örnek hareketler.
  1 -1 ... ktm li aynasiz
 3. 3.
  Motosikletler babasinin yolu saniyor cunku yollari. Iki serit arasindan gecmeler, iki araba arasina girmeye calismalar. Adam olani tenzih ediyorum da kendi abim dahil yarisindan cogu boyle bu motor kullanan yavsaklarin. Hadi denesin arabaya dokunmayi bak ne oluyor.
  7 -4 ... surekli silinen adam
 4. 4.
  riskli bir harekettir.

  bunu yaparken ya da yaptiktan sonra arac surucusu sizi rahatlikla uzerinize surerek yere dusurebilir.
  uc kurusluk ayna icin binlerce liralik hasar almanin geregi yok.
  ayrica ters dustunuz vs arkadan gelen aracin altinda kaldiniz, kolunuzu bacaginizi kirdiniz vs her sey olabilir.

  illa yapacaksaniz da isiklarda falan trafik durdugunda yapip sonra da basin gidin. gerci buralarda da mobese vardir. ne bileyim..
  illa kiracaksin o oynayi yani amk.

  bu eylemde basarili olanlarin taktigi genelde tartismayi yasadiktan sonra araca yol vermek ve arac bir sure ilerledikten sonra geriden yuksek suratle yanindan gecerken aynaya yumruk atmak. boylece araca ikinci sans tanimadan uzuyorlar.

  ben motosiklet kullanicisi olarak cok defa kiskirtildim ama oncelikle bir otomobil gibi korunakli olmadiginizi bilmeniz lazim. yani oyle hem yanyana gidelim hem artislik yapayim diye motosiklette olmuyor. hele turkiyede manyagina denk gelirsiniz direk ustunuze kirar.

  en iyisi kask kamerasiyla yasanan tartismayi karsi taraf haksizsa kaydedip sonra arac arkasina gecerek plakasini da kayda alip polise vermek.
  7 -1 ... aleyna kirpi
 5. 5.
  radikal bir karardır.
  yolunda efendi gene giderken pat diye önüne kirarlar veya üstüne üstüne surerler filan. ..
  bunlar rutin mevzulardir bir motorcu için.
  ammaaa...
  an gelir sende hata yokken gelir bir embesil hayatına oynar canına kasteder.
  işte o an büyülü bir andır.
  doğru yanlış tartışılır ama motorcu raconuna göre iyi ve hassas bir açıdan malum embesilin kullanmayı bilmediği ama ne yazık ki aracın standart donanımlarında var olan aynalardan biri bir uyarı anlamında hatıra olarak alınır.

  not: mal gibi kuraldisi motor kullanan ya da dayilik yapmaya catmaya yer arayan motor suruculerini bu gibi eylemleri gerceklestirdikleri icin kınıyoruz.
  2 -1 ... karatekir
 6. 6.
  Geçen hafta aynısını arkadaşım avcılar e-5 te yaşamış.sağ aynamı motorcunun biri kırdı kaçtı dedi. Trafik olmasaydı üzerine sürüp ezecektim psikolojisindeydi. Bunu yapabilecek potansiyeli var tanıyorum.dikkatli olmakta fayda var.
  1 ... atlant isten gelenadam
 7. 7.
  Bunu yapan bir orospu evladını çapa sapıyla dövmüştüm. Yollar kendinin sanıyor piç kuruları. Seyir halindeki araç sağdan geçilir mi?
  4 -2 ... maussollos
 8. 8.
  Motor aldığımda yapacağım eylemdir. Şu an araba kullanmaktayım ve motorcuların ( düzgün motorcuların ) ne durumlara sokulduğunu bizzat görmekteyim. Nasıl insandan ve araçtan sayılmadıklarını, küfür yediklerini ve sırf şerefsizliğine neler yapıldığını...

  Motor merakım var ve arabaya ek olarak motor alacağım dediğim gibi, peki ne yapacağım? Trafikte düzgün gideceğim, sürekli düdük çalacağım ve uzunu açık bırakacağım, hala şerefsizlik yapana da gerekli cevabı vereceğiz. Motor tek kullanılmamalı, birlikte diğer motorcularla olacağız.

  Türkiye'de motorculara laf atan araba sürücüleri, daha yaya geçicinde yavaşlamazken gelip motorculara ders vermeye kalkışmasınlar akıllarını alırlar adamın. Aynayı da, camı da...
  1 -1 ... herteldenyazar
 9. 9.
  Isikta dururken aralardan gecmeyi birakin bazi motorcular diger araclar birbirini sollarken dahi iki aracin arasindan gevmeye calisiyor. Ayrica trafik kurallari herkes icin hicbir arac bir arabayla kaldirim arasindan veya iki seritteki araclarin arasindan ne trafik dururken ne de akarken gecemez, gecme hakki yoktur, bunu yapan trafigi tehlikeye atiyordur. Ben trafikte bekleyeceksem motor kullanmamin ne anlami var diyen kuraltanimazgiller familyasi uyesi canlilarin yasadigi cogu sorun bu yuzden. Iki ayri seritte giden bir motoru ozellikle sıkıştıran araba dolmus vb. kac kere gordunuz?
  1 ... atamtutambenseni
 10. 10.
  Özellike önümüze kıran onca adi varken çok görülmemesi gereken harekettir. Adama giren çıkan bir şey yokken ağrına gititği için geçeceğim yolu kapatıyor. Kimsenin aynasını kırmadım ama eğer canımı tehlikeye atarsa durdurup daha başka müdahalede bulunurum. O aynanın parası çıkar bir türlü. Kurallara uymayanlar için değil zaten söyleidklerimiz motosiklet sürücülerini yoksayan yavsaklar sonuçlarına katlanmalı.
  1 ... ktm li aynasiz