bugün

Bi de gece 2'de 3'de yapıyorlar. Araba fiyatları artınca çoluk çocuk motor aldı aq yarrak gibi motor sesi var dışarda her dakka.
Sonra motorcuları görün diye ağlarlar nah görürüm geberin aq.
havalı olduğunu sanan ve etrafındaki herkesin kendisine hayran bir şekilde baktığını sanan fakat aslında duyan her kişinin kendisine hakaret ettiği
mahallede hasta var mı? yaşlı var mı ? yarın işe gidecek olup uyuması gereken var mıdır? yada insanları rahatsız etme hakkım var mı? gibi soruları bile kendine sormayan tek hücreli canlıdır.
döner, pirzola, kusbasi veya yahni olarak kullanilmasi gereken kütledir....
güvec olarak ta olabilir.
Aq evlatları altlarında 100cc lik motor var sanarsın yamahayla geziyor
Hayır bağırdıgı kadar gitse motor eyvallah
Ses var görüntü yok.
O hareketi yaptığı için tüm kızların dibinin düştüğünü sanıp, o sesin ne kadar kulak cırmalayıcı olduğunu bilmeyen kekodur.

Onun kafasındaki kız Diyaloğu şu şekilde gerçekleşir.

- Yhaaaa, yanımdan geçerken motorunu bağırttııı
+ eee? Ne var bunda?
- ne demek ne var? Hemen gidip vermeliyimmmm.
Kriko ve levye marifetiyle, çok incitmeden, " nasıl insan olunur" dersine ihtiyacı vardır.
Lakin belli ki lafla, sözle yola gelebilecek bir varlık değildir, dünyayı, g.tüne takmamaktadır.

Yukarıdaki yazar kişisi, bu konuyla ilgili, " insanların yaşam tarzı kimseyi alakadar etmez" gibi sikimsonik bir tespit mi yapmış yoksa ben mi yanlış okuyorum?!
Çok incitmeden bu yazarı da... Kriko ve levye ile... Zira haketti!
başlarım yaşam tarzlarına lan 12'den sonra belli desibel üstü ses çıkarmak yasalar gereği yasak.
o.ç. nedir ? nasıl olur sorunsalı ?

o egzozu onun g*tüne takacan.
1 aydır her gece önümüzdeki caddede hız yaparak geçen biri var. bu gece yol kenarında ki arabamda bekleyip o geçerken önüne kırıp yolu kapatıcam ağız burun dalıcam kararlıyım. sikmişim motor tutkunu lan.
Arabalarının benzin kısmına toz şeker döküp kurtulmak kesin çözümdür.
Birde bunun kontak açıp kapatanı var ki tam bir yavşaktırlar.
Ankara çukurambarda en çok rastlanan tiplerdendir o değilde bu cadde sanki züppeler bentleylerini yamahalarını bağırtsın diye yapılmış.
https://media.giphy.com/m...HlwW4KcC7gzwXh6/giphy.gif
Lastik de yakar.
aramızda da vardırlar, eminim.
başlık gayet açık ve net olmuş, herşeyi özetlemiş zaten. düzgün bir aileden terbiye alan insan evladının yapmayacağı şeydir.
Mahallede var bitane bunlardan çocuk her hafta bir esnaftan dayak yiyor ama akıllanmıyor durmuyor geçmeye devam ediyor her gece saat 11 den sonra.
gerekli malzemeler;

1 adet kuş serisi araç doğan, şahin, kartal (tercihen doğan görünümlü şahin),
2 tercihen 3-4 kişi kadar apaçi,
1 adet oto teyp (muhtemelen ucuz seti ile birlikte)
birkaç adet boktan müzik.

not: ara gazları aracın hava filtresi, egzos vs. gibi ucuz modifiyeleri ile opsiyonel olarak sunulmaktadır.

kulaklarınıza geçmiş, küfürlerinize bereket olsun.
Sadece motor için de geçerli değildir bu. Arabaya çeşitli egzozlar taktırıp da aynı şeyi yapabiliyorlar. Özellikle şahin tarzı arabalarda. Son ses de arsız bela. Oh değme keyfine. Kızların yanından geçerken de o egzozu bağırtıyorlar ya. Egzozu alıp bir yerlerine monte edesi geliyor insanın. Şimdi motor kullanırsınız, araba kullanırsınız tamam kullanın. Ama şu millete hava attığını sanıp salak salak hareketler yapmayın. Gördüğünüz üzere sadece küfür yiyorsunuz. Adabıyla motorunu, arabasını süren; buna merakı olan insanlara değil sözüm.
aynı piç kurusu kaldırımda yürüyen kızların yanından geçerken de bağırtır motoru. insanlıktan anlamadığı için bu tür hayvani yöntemlerle kendine göre kızların ilgisini çekmeye çalışır.
her gece caddeden dandirik motorlarıyla geçen bu piç kurularına bir ağız dolusu küfür farzdır.
bizim mahallede bir tane var ya motorunun sesini ayrı sikeyim, o ufacık motora kurduğun ses sistemini ayrı sikeyim. Her akşam kesintisiz dombıra receeeeep Tayyip erduvan dinliyorum. Bu akşam balkona cephanelik kurdum. Geçerse mürdüm erikleriyle infaz edicem kendisini.
anasının amına kadar yolu olan orospu çocuğudur. inşallah en kısa zamanda bir tır altında kalarak trafik teröründen 1 kişi eksiltmiş olur.
O 4 silindirin ritmik çalışmasını siz ne anlarsınız mallar
O sesin güzelliğini ne bilirsiniz
Motorun sesiyle yol açmayı, kornaya bile gerek kalmadığını iki cuf cuf= korna olduğunu ne bilirsiniz siz anlayamazsınız.

Şaka bi yana tek silindirli kuryeci motorlara abartı egzos takıp vın vın diye bağırtanın ben taaa amına koyim o nasıl iğrenç bi sestir mk kulak tırmalayan.