1. 1.
    Motosiklettir o. Şu borçlar azalsın 4silindir alıp bende kualakların pasını alacağım.
    2 -2 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    birkaç kere kullandım, trafikte egzoz farkedilmeyi sağlıyor, inanın kaza oranını düşürüyor bayağı.

fakat gecenin üçünde sokaktan Aragaz vererek geçen motorsiklet sürücüsü, evet, evet sen.

bir gün üşenmem yüz metre ilerdeki ışıklarda beklerim, sana denk gelirsem ebeni sikerim.

uyuyoruz lan biz!
    3 ... napesend
  3. 3.
    bana müzik gibi geliyor ama kıskanan çok anlayabiliyorum.

ku-du-run.
    2 -3 ... just call me alpha
  4. 4.
    Amelelerin kullandığı patlak egzozlu motosikletler kulak sker ama 4silindirli bir makinenin sesi ruhu arındırır dinlendirir ve seksten daha fazla haz verir.
    2 ... ktm li aynasiz
  5. 5.
    allah belanı versin değil anneni götünden sikeyim diye bağırmaya sebebiyet verir.

bir tanesinin kanına gireceğim ama ne zaman allah bilir.

edit: işbu entry ses çıkarmak için özel işlemler yapılmış egzozlar yahut ses çıkarmaya yönelik yapılan eylemlere karşı yazılmıştır, orijinal hali görece yüksek sesli motorlar için değil.
    2 ... raduyev
  6. 6.
    2.dünya savaşındayız sanırsın.Tiger tank geçti sanki mahalleden amk
    2 ... kutsal zebani
  7. 7.
    Analarının tenasül uzuvlarına yönelik küfürler yemeyi seven hayat kadını çocuklarının yaptığı haysiyetsizlik içeren eylemlerdir.
    1 ... hakan yavas
  8. 8.
    farkedilmek için korna yerine egzost sesini kullananın düşünme kabiliyeti zayıftır.
    ... meruem
  9. 9.
    sonra trafikte saygı görmüyoruz. yok şeritte bizi tanımıyorlar bilmem ne? arkadaş sen şeritte mi gidiyorsun?
    1 ... hellnight
  10. 10.
    250 cc üstü olması gereken ses. Aşağısı apaçi işidir. Hayalimdir fazer 600. Tabiki mahalle aralarında abartmak ayıp. Fakat Sesinden rahatsız olup böyle koyarım öyle koyarım diyenler boş insanlar yiyorsa deneyin.
    ... 1garipkuzeyli