1. 1.
  bir realite. aradan dereden geçerler, şeritte durmazlar. zaten bir insan -kuryeler hariç-zibidi değilse niye motorla gezsin ki?
  11 -12 ... david addison
 2. 2.
  (bkz: motorize vurucu tim)
  ... usualsuspects
 3. 3.
  inkar edilemez gercektir.
  Kasklarina kamera takip onune gelene atar yapiyo pushlar.
  Gecenlerde iki tanesini tokatladim.
  4 -5 ... atechso
 4. 2.
  Kafalarina kamera takmaya basladiklarindan beri (kendi yavsak abim dahil) artsn terorurdur. O kamera onlara her bok hakki yapmayi veriyor sanki. Ortalardan dalacak onume yok ya. Efendi gibi gidecek araba nasil gidiyorsa o da oyle gidecek.
  5 -3 ... flying spagetti
 5. 3.
  trafikte motorlu taşıt olduğunu ve uyması gereken kuralların o olduğunu unutup bisiklet davranışı sergileyen kullanıcıların yarattığı terördür. hobi olarak kullananlar ya da kurye olarak çalışanlar diye bir ayrıma gerek kalmaksızın hepsi aynı terörü yaratmaktadır. şerit ihlalleri kavşakta ki öncelik, trafik ışıklarına uymama, sür'atli vasıta kullanma genelde bu taşıtı kullananlarda görülmektedir. bu sene kaybettiğimiz tek teker arif kazasında kontrolsüz kavşağa giren bir kamyonete duramayıp arkadan çarpması neticesinde oluşmuş ve ne yazık ki ölümle sonuçlanmıştır. kamyonetin hatalı olduğu düşünülse de sür'atle ve güvensiz olarak o kavşağa yaklaşan sürücü ne yazık ki kamyonete arkadan çarpmıştır. motosiklet kullanırken lütfen egonuzu kaskınızda taşımayınız.
  2 -4 ... golhiat
 6. 4.
  birincisi motorcu değil motosiklet sürücüsü, ikinci olarak da motosiklet kullanmakla zibidi olmanın ne alakası var.
  insanımız araba kullanmasını bilmediği gibi motosiklet kullanmasını da bilmiyor maalesef. Daha doğrusu trafik kurallarından bihaberler ya da daha da kötüsü kuralları umursamıyorlar.
  En basitinden sinyal kullanımı neredeyse yok. telepati yöntemiyle mi anlaşacağız be kardeşim.
  6 -3 ... altan518
 7. 5.
  hay motorcular kadar başınıza taş düşsün.
  ulan sanki motorsiklet kullanımı yaygınlaşmadan önce Finlandiya gibi minnoş bir trafiğimiz vardı da motorcular bozdu amk.
  motorsiklet kullanımı arttıkça trafikte sığırlık yapamadığınız,daha dikkatli olmanız gerektiği için bokluyorsunuz ama yemezler. eşşşşşşşekler gibi o 3 aynayı da kullanacaksınız artık,kapıyı açmadan önce yandan motor geliyor mu diye bakacaksınız.
  sağa sola dönerken eşşşşekler gibi sinyal vereceksiniz bundan sonra.
  gelip burada ağlayarak diye mıtırcılırın tirifikti tirir yiritmisi gibi başlıklar açarak kendi bokunuzu örtemezsiniz. hele bir de ''zaten bir insan -kuryeler hariç-zibidi değilse niye motorla gezsin ki?''' cümlen senin ne mal oldugun hakkında oldukça fikir veriyor.
  9 -3 ... munir bey
 8. 6.
  tartışmaya açık bir konudur. maalesef camiada apaçi tipli sürücü bol olduğundan böyle bir genel algı oluşmuştur.
  ancak çoğu araba sürücüsü de motorsikletin trafikte araba kadar yer kaplaması gerektiğini bilmediğinden motorsiklet sürücülerine zor anlar yaşatmaktadır.
  hemen hemen her motorsiklet sürücüsü aynı zamanda araba şöförüdür. bu yüzden aslında empati yapabilmeleri gerekmektedir.
  ancak her araba kullanıcısı motor kullanmayı ve gerektirdiği şartları bilmez. esip gürler boş yere.
  6 ... sinek as
 9. 7.
  Bazı motorculara ben de uyuz oluyorum.

  Ama şu bir gerçek ki, araç sollarken, kavşaktan dönerken, yola katılırken araç şoförleri genel olarak hiçbir motorcuyu umursamıyor. O nasılsa sağdan soldan bir yerlerden geçer diye veriyor gazı. Kazaların yüzde 80 kısmı da bu şekilde oluyor.

  Tamam sinir yapıyoruz ama nihayetinde herhangi bir 2 teker-4 teker kazasında yaralanacak/ölecek kişi yüzde 100 belli. Daha serinkanlı olmamız lazım araç şoförleri olarak.
  9 ... raduyev
 10. 8.
  Bak şuna bak motorcu ya uyuz oluyormuş olursun tabi o öldüren trafikte beklerken adam gidiyor yanından fıtı fıtı. Sen de dallama ona saygı duyup can taşıdığını unutmayıp yol vereceksin. Vermesen iki dk sonra yine seni geçecek zaten Bırak güvenle geçsin. Şüphesiz balikesirli sinirlendi.
  5 -2 ... balikesirli