1. 1.
    go proyla gezmek, bişeyleri gösterip kanıtlamak amaçlı yapılan bir eylem.

a.qm istediği yerden keser biçer görüntüyü sonra suçsuzmuş imajı yaratılası bir durum.

bu arada araç kullanırken motor kullanan herkese dikkat edin az sağınıza solunuza bakın kapı açarken felan en sağınızdan geçebilecek olan kişileri düşünün oylede boyule suç a.qm
    3 -1 ... yuppaci
  2. 2.
    o çocuğu sensin go pro'da sana girsin.

not :motorcuyum.
    10 -15 ... zorozorororozorozorororororo
  3. 3.
    Başlığı açan it sabah küfürü yemek istiyor belliki,artık kim alıştırdıysa.
    5 -7 ... kalahari 1
  4. 4.
    Neden insanlar merâmını (derdini) insan gibi anlatmıyorlar da bindikleri dalı kesiyorlar? Hem sonra muhatabınız aynı dilden cevap verince zorunuza gidiyor.
    4 ... gazeloglu
  5. 5.
    ' küfür ağır olmuş ama motosiklet kullananların %*98 'i kendini bilmez ,,ukala , pislik insanlar ,buna kuryeleri de ekliyorum ...
    elektrikli skoter kullananları ayırıyorum.

adam almış altına osuruktan 125 cc plastik makineyi kendini uçak pilotu sanıyor.
    diğer sığırda aynı,pahalı motorlusu da 150-175 cc zorti motor kullananı da.

durakta otobüse bineceksin ,otobüs biraz açık yanaşmış hoppp,korna yolu açın.
    sığır toplu taşımanın ve durağının ayrıcalığını bilmiyor.

yaya geçidi,yayanın yürüdüğü kaldırım ,sığır sürekli kornada ..

yetmiyor sığır sağdan geçecek , kaza oldu mu ama benim motor ,hüü hüüü.

yetmiyor,trafik tıkandı elli çeşit sığır atraksiyonu ,size en ufak saygısı yok ama motorcu ya saygı bekliyor..
    Cumartesi günü idi galiba beşiktaş 'ta iskeleden çıkışta yaya geçidi. adam motorcu yani. iskele nin orada ki otobüs durağından çıktı ta chp ilçe binasının önüne ne yayayı ne ışığı nede seyrüsefer yapan araçları ..
    geçen yazdım bir kadın bir erkek motorcu motorları da boktan ama beyzadeler sanki krosçu ,otobüsten inip kaldırıma çıkan insanları çiğneyecek,ee dişisi inek bunların.

bisikletçileri unutma en bokları ,her yerde halt etmeye adaylar. koca bisikletle otobüse binmeye çalışırlar ,metro merdiveninin de aynı ,kaldırım onların yolda atraksiyon biraz değ ama biz ..
    geçen yine üsküdar korusunda çocuğa çarpmış biri ,ben görmedim arkadaş anlattı. kaçmış gitmiş ne plaka ne yüz(balaklava takmış tanınamıyor)

eskiden acırdım şimdi araba vurup geberseler üzerilerine işerim ,kabataş misali.
    can çekişseler umurumda olmaz.,yürü giderim.

motorcu mu bisikletli mi aman...
    5 -4 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Ben de ekliyim küfüre gerek yok. Ancak genelde sorunlu insan profili de gözlemleniyor bu tiplerde. He tabi ara kullanıp sorunlu olan olmaz mı olur ama motor da daha da bir oluyor sadece.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    Dikkatli kullandıkları sürece sorun yok.
    2 ... flat head
  8. 8.
    bir o işin kültürünü bilip düzgün kullanan adamlar var, bir de öylece kuralsız birşeysiz, özenti kullanan adamlar.

bilen adamı trafikte ayırt ediyorum zaten, onlar şerit tutuyor, yer işgal ediyor.
    motorcu ceketi giyip kendilerini herşeyi biliyor sanıp ona buna artistlenen tipler de var. hah onlara kafam girsin ama öteki grubu hariç tutarım. beni özendiriyor onlar.
    3 ... ric cartman
  9. 9.
    önemli bir iddia.
    -2 ... 333444555666777888999
  10. 10.
    Biri bir guruha rahat rahat orospu çocuğu diyebilecek bunu sanal ortamda yapacak ama disarda gorunce sut dokmus kediye dönecek karanliga bağırmak gibi birsey burda kufur nefret dolu soylemler sirf laf olsun diye adam bir gruba kufur edebiliyor git yuzune soyle madem cok yiyorsa facan sonra gel burda bik bik öt bu sanal ortam sinirlari olmayan alimin zalim kuzunun kurt oldugu bir ortam bu ve bunun gibileri pek takmayin motorcu dostlar bunlar herkese boyleler.
    1 ... powerofnow