bugün

mecazi anlamda değerlendirilmesi gereken başlıktır. ya da bana öyle geliyor verilen ayarlara göre de şekillenebilir anlayışım o ayrı..

apartmanlarda dış kapıyı açarken bastığımız kapıyı aç butonu gibi basıldığında devreye giren insandır bu. beyni ile ağzı arasında koordinasyon kuramaması cabası ha sözlük için de beyni ile parmakları arası koordinasyon kuramaması şekli verilebilir. denemek size kalmış ama şahin k versiyonunu sakın evde denemeyin.

şöyle ki başkalarınız sözleri ile her an gaza gelebilen kişidir bu, ezberlediği birkaç cümle ile her an devrimci kesilebilir. bık bık bık ama öle de böle e peki şöle değil mi durum? hım hayvansın sen? bitti mi? mantık nerde kaldı?

yani öyle böyle değil nasıl tehlikeli bir tiptir ki, tipi tiptir. duvar yazılarından, sakızdan çıkan aşk cümlelerinden bile yaaa evet öyle al sana muamelesi çıkarabilir. hani bir söz var aptalla kavga etme kimse kimin aptal olduğunu anlayamaz diye heh işte tam bunlar için dile söze gelmiştir.
canım sıkıldı sözlük yazayım dedim motomot olan kukla insanları hiç sevmem iki çift kelam etmem bana zarar neticede..