1. 1.
  kid a nın kapanış şarkısı. "işte bu albümü belkide bu kadar değerli kılan şarkı bu" dedirtir. creep hikaye dir bu şarkının yanında. en güzel aşk şarkısıdır radiohead in. sonundaki "I will see you in the next life" kısmı ağlatır. duygusal adamdır vesselam thom yorke.

  klibi de vardır bu şarkının. kid a dan klip çıkarılmadığını bilen ben, televizyonda denk gelince şaşırmıştım elbetteki. zira artık kanallar beyonce, jay z vesaire kişilerini çalmaktan radiohead vari gruplara zaman ayıramaz olmuştu. nerde çokluk orda .... ilkesini benimsemişlerdi. en azından müzik kanalları için öyle.*

  klip kid a nın kapağındaki resimlerle başlıyor. dağları görüyorsunuz uçsuz bucaksız. hepsi birer anime ama. gerçek öğe yok. bir renk cümbüşü yaşıyorsunuz. bir ışık huzmesi görüyorsunuz sonra. sahne değişiyor. iki çöp adam çıkıyor karların üstünde. birinin kanlar içinde yattığını görüyorsunuz. "lan yoksa, ulan I will see you in the next life derken bundan mı bahsediyordun?" diyorsunuz. diğeri kalkıp gidiyor. pyramid song etkisi bırakıyor üstünüze.

  onda yalnızlık var. bunda ise aşk.

  her zamanki gibi.. mükemmel..

  ed wine and sleeping pills
  help me get back to your arms
  cheap sex and sad films
  help me get where i belong

  i think you're crazy, maybe
  i think you're crazy, maybe

  stop sending letters
  letters always get burned
  it's not like the movies
  they fed us on little white lies

  i think you're crazy, maybe
  i think you're crazy, maybe

  i will see you in the next life

  edit:https://video.uludagsozluk.com/v/motion-picture-soundtrack-72121/

  *
  3 ... micro cuts