bugün

türk büyük elçiliğinin önünde elinde pankartla durup protesto etmiştir. yalnız çok çekici kız, aşık oldum valla, hemen olay yerine gidiyorum... Bak bacım durum bildiğin gibi değil.

Pankartta anladığım kadarıyla şöyle diyor:
"Vurularak düşürülen pilotlar, teröristlerle savaşıyordu, sizin ve bizim sivillerimizi korumak için."

görsel
o kararlılık süper, doğru da söylüyor gerçi ama hava sahamıza girdiyse yapacak bir şey yok tabi. araştırmadan ah uçak düştü nerde keçeli kalem karton hadi dışarı edasıyla da yapılmaması gerekiyor. putin farklı bizimkiler farklı anlatıyor uçağın gezindiği yerleri.
(bkz: Pankart mı lan o)
Memelerini açıp protesto etmesi gereken hanımkız.
bunların eylemcisi manken gibi, bir de bizimkilere bak aq ya.

güzel ve duyarlı kızdır.
Milletimizin bordo klavyeli olduğunu 10 entry ile gözler önüne seren kız gibi kızdır!
haberde uçağı görüp hemen keçeli kalem ve kartona sarılıp dışarı fırlayan güzel kızdır.

bi dur bakalım teröristlere dalma bahanesiyle acaba türkiye ye mi girmeye çalıştı uyardılar mı bu pilotları neyse izinsiz gireni vururuz yapacak bir şey yok.
bir de rus elçiliği önündeki bizim protestoculara bak, fesüphanallah...

görsel
millet neden kızı beğenmemize tilt olmuş anlamadığım başlıktır. ilik gibi bir kız, kendince de bir protesto yapmış, ha belki de para verip yaptırdılar orasını bilemeyiz ama bizim açımızdan olaya bakarsan aşk başka, memleket aşkı bambaşka...

sonuçta savaşta bu kız elinde silah üstümüze gelse, aa çok beğendik ateş etmeyelim diyecek değiliz herhalde!
Akıllara "pollyanna moskavalı mıydı?" sorusunu getiren kızdır. Biri şu ceylana söylesin Vladimir putinle rt erdoğan sandığı gibi kardes kardes oynamıyorlar.
rusça yazması ile hiç bir sike yaramamıştır. Rusun rusa propagnadası olmuş.
tamam savaşmayalım sevişelim dediğim kızdır.
Hoff ya kızın güzelliğinden pankarta bakamadım Baksan sanki anlayacaksın mal.
üstünden geçen türk erkekleri özleyen kızdır.
yalandan kim olmus. kiz putin i protesto ediyor. rusca bilmeyenleri kandirin ancak.