bugün

sözlük erkeklerinin nasıl bir yoklukta olduğunu gösteren hazin durum.

hoffh allah' ım bu nasıl bi ezikliktir.

yallah instaya.

ed.
ooo meriçleri de iş başında.
yarın dünün en kötü entrylerinde ilk sırada yerimi alırım artık.

neyse arkadaşlar siz devam edin ben çıkıyorum arkadaşlarım starbucks a çağırdı da.
mehmet ağam sen de gel, fularını unutma.

Ed.bak ya
cikar goster kimin icin baslik acmisim
suna bak
asiri sinirlendim.
çaktırmayın kıskandı. ibneler siz çaktırabilirsiniz.
Ne var lan gayet hoş bir ağzı var hanımefendinin keyifle yürüyoruz.
kıskanma diyemeyiz kara erik habbesi nin tepkisine. sadece sahiplenen kadın tutkusu.

(img:#2200696)
Userın profil fotosuna koyduğu ve kendine ait olduğunu iddia ettiği Kadın fotosu güzel yani. Yürümek isteyen yürüsün.

Benim ilgimi çekmiyor. Ben sevdiğim kadını buldum zaten. Tesadüfler sevdiğine bağışlasın. iyi günler ve pozitif enerji ile.

Edit: aniden karar değiştim. Benim gördüğüm foto eski imiş. Doğal morria için di o lafım. Şu an ki saç rengi ve ağır makyajından sonra güzel lafımı geri alıyorum.

Üzgünüm morria bende renk hassasiyeti var. O sebeple böyle makyaj böyle renk karmaşası gözümü yakıyor. Eski hali iyiymiş ama.

Edit2: not renkli saçlar ile sorunum yok. Yakışan insanlar da var bide rengin hangi tonu olduğu da önemli. O mor o kıza yakışmıyor işte abicim.
görsel
kara erik habbesi 'ne de yürüyün az ihmal ediyorsunuz bana sarıyor sonra.
Morria’ya yürüyecekler bir sıra olabilir mi arkadaşlar sayımızı bilelim amk.
Bir üstü de başka bir tanesi var, ona yürümek. Ama Brad Pitt, Antonio Banderas, Johnny Depp falan değilsiniz boşuna yürümeyin. Kendini Kleopatra-einstein kırması sanıyor çünkü.
Habbeyemi yürüyelim,kubbeyemi?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.