Advertisement

 1. .
  morhipo'nun mu yoksa kendisiyle çalışan firmaların üçkağıdı mıdır tam olarak anlayamadığım durumdur aslında.
  morhipo üçkağıtçılığı

  görülen fotoğraftaki ayakkabıyı kışın göbeğinde, yani sezonun ortasında antalya terracity'deki bambi mağazasından 129 tl'ye almış biri olarak, botun rahatlığından dolayı indirimde ya da fırsat sitelerinde bulursam bir tane daha almayı kafaya koymuştum. dün de nette gezinirken aklıma geldi, fırsat sitelerinde bir arayayım bakayım dedim. aramaz olaydım da bize oynanan bu oyunu görmez olaydım. fotoğrafta görüldüğü üzere, botlar sözde 299 tl imiş de 119'a düşmüş gibi göserilmektedir. oysa sadece 10 tllik bir indirim söz konusudur.
  adam skmekten başka birşey değildir. pirim vermeyiniz verdirmeyiniz efendim.
  5 ... sevgilim ben manyak oldum
 2. .
  3 bilgisayar, bi ofis, bi stajyer firmalardan alışveriş yapıp bir de kurumsal tutarlılık ve esnaf ahlakı beklemek hayalciliktir.

  bunların görece en büyükleri olan trendyol'dan hepsiburada'ya internet üzerinde yaptığı iş hacmiyle kurumsal geçmişi ve potansiyeli alakasız yüzlerce firma var.

  bunlar kendilerine verilen envanterden aldıkları siparişi tedarikçiye iletip aradan komisyon kesen aracılardan öte değiller. personelleri arasında hayatında yazar kasa görmemiş, müşteri buyur etmemiş, işletme görmemiş kişiler ezici çoğunlukta.

  10 lira ucuz alacaz diye sorun olduğunda yakasına yapışacak adam bulma hakkınızdan veya esnaf terbiyesiyle karşılanma hakkınızdan feragat ediyorsanız işler istediğiniz gibi gitmeyince bu konuda fazla da şikayete hakkınız yok...

  ayrıca elektroniği anlarım da giyim ve gıda neden internetten alınır ki?
  2 ... jorge lois borges
 3. .
  her mağazanın aslında yaptığıdır. Kim kime 100 lira indirim yapar ki?
  Dahada güzeli zamanında zam yapıyorlar yapıyorlar, sonra zamı bir anda düşürüp adına indirim diyorlar.
  ... mert41994