1. 1.
    tanım : morganize isler isimli yazar tarzı başlık açmaktır.

günlük hayattan sıkıldınız mı ? sevgiliniz mi boynuzladı ? üniversitede 4. sınıfa geldiniz ama alttan 22 tane dersiniz mi var ? hiç takmayın. sözlüğe üye olun,+ gerisini bu başlığa bırakın.

öncelikle oturup bir sigara yakın. " ulen ne vardı eskiden ben ne yapardım ? " diye düşünün. sonra kafanızda ampul yanacaktır. ama önemli olan eskiden ne yaptığınız değil. ne türlü abukluklar var yakın zaman ve şu an yaşanan zaman diliminde türkiye'de. onları bulmaya çalışın. mesela çoğunluğun sevdiği ve sonra sevmediği konular hakkında dikkat çekici başlıklar açın. açılamaz ama şöyle bir başlık olabilir, " tayyip erdoğan'ın bıyığını koparmak isteyen insan türü. " açtınız mı başlığı, evet güzel hamle.

bekleyin sazanlar atlasın. destekçileri zaten yığınla pata küte, " ne diyorsun ulen sen. " şeklinde entryler girecektir. sizinde gururunuz tavana vuracak böylelikle, misyonunuzda 2. bölüme geçebilirsiniz. ikinci başlık iyice damardan, " tayyip erdoğan gibi giyinmek. " sonra, " tayyip erdoğan modeli saç. " girin dedim ya b.kunu çıkarana kadar yazın diye. sonra bazen iyi yerden yaklayın. " türkiye'nin 80 yıldaki en iyi siyasetçisi tayyip erdoğan'dır. " gibi başlıklar açın, sonra bu sefer destekçilerini yanınıza çekin. gülün eğlenin, he hepsi siyasi olmak zorunda değil. kendisi an itibariyle, gazman'dır, olacak o kadar'dır ortalığı tozu dumana kattı bile.
    9 -1 ... dark jedi in da house
  2. 2.
    (bkz: başlık sıçmak)
    3 -1 ... jant kapagi
  3. 3.
    (bkz: saçmalamak)
    (bkz: sol framenin anasını ağlatanlar)
    1 -1 ... suskun yazar
  4. 4.
    reklamın iyisi kötüsü olmaz diyen manken mantığıdır. yazar amacına ulaşmıştır an itibariyle.
    1 -1 ... alizma
  5. 5.
    (bkz: morganize isler tarzı entry girme rehberi)
    ... mavi balina hem de minik