bugün

ne hikmetse fetocu ve ambülcülerin çok sevdiği kişi.
(bkz: yıllara meydan okuyan adam)

(bkz: kaliteli filmlerin yıldızı)
Umut tehlikeli birşeydir evlat. Burda buna Alışsan iyi olur. Umut bir adamı çıldırtabilir diyen, aktör.
bize ne.
Başı taciz iddialarıyla dertte olan dede. Çok ciddi bir iddia yok film setlerinde uygunsuz davranış gibi ithamlar. Kadınların vücutları hakkında yorum yapmak gibi. Bugün çok güzelsin saçın çok şık da demiş olabilir ne dediği tam olarak geçmiyor haberde. Ama bu hollywood'daki Taciz iddialarında kantarın topuzu kaçalı çok oluyor sanırım. 20 sene sonra ne dediğini hatırlamadığın bir konuda tacizci iddialarına maruz kalmak çok kötü olsa gerek. Başarısız ama masum bir flörtöz iltifat da olabilir bu.
Kime ne yaptı bilmiyorum ama kendisine inancın hikayesi ve evrenin sırları belgesellerinden dolayı bir sempatim var.
çok yakışıklı bir abimizdir.

görsel
tam da filmini izlemeye başladığım .. nasıl desem.. görüşlerine kimi zaman katılmadığım ama kaliteli bir oyuncu ve yapımcı.
"now you see me 2" ; bakalım ilki gibi hayal kırıklığı yapacak mı..
abd hava kuvvetlerinde radar operatörü olarak çalıştığı dönem
görsel
görsel
Dün cumada gördüm kendisini.
görsel
Aklıma halflife oyununu çağrıştıran adam.

(bkz: Gordon freeman)
(bkz: tanrı).
az önce kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. esaretin bedeli filmi favorimdi.
başlığı açarken "ölme lan, ölmeee" dedim, içimden..
benim için böyle bir oyuncudur.
yalnız, bir mevzusu var..
bu adam 2009 yılında, yenilmez filmiyle nelson mandela'ya hayat verdi.
tamam, kendisi nelson mandela'ya hayat verdi ama cenab-ı allah vermedi..
2013'te öldü, mandela..
tabii millet bunun hesabına klasik bir "vay babacılık"la hücum etti..
bu da, sinirlendi; seda sayan gibi yapıştırdı ayarı:

görsel
şekil yapmasını kendisine yakıştıramadım.. halbuki, millet hıyar olsa da, bir biçimde iyi oyunculuğunun hakkını teslim etmiş.
rol aldığı film seceresine bakıldığına yememiş içmemiş film çevirmiş, bu yüzden holowutun en çok kazanan aktörü denilebilir.
güncel Önemli Başlıklar