1. 1.
    kendinize zevk alabileceginiz, kafanizin dagilabilecegi mesguliyetler yukleyin. birseylerle ugrasin.
    4 ... arxaggelou
  2. 2.
    sevişin.

şaka demiyorum. serotonin hormonunu yükseltmek için birebir diyolla.

ha ben denedim mi? yoo.
    7 ... depresif prozac
  3. 3.
    çikolata yiyin ama kaliteli olsun * varsa bana da yollayın tabii * moralim iyi ama çikolatayı çok seviyorum *
    6 ... tuiran kouma
  4. 4.
    moralinizi bozan durumda ne hata yaptığınızı düşünün sonra da karşıdaki kişinin hatasını, ama en önemlisi çok kısa süreli bir ömürde bunun için üzülmeye değer mi? bunu düşünün.
    6 ... sofiana
  5. 5.
    Yuruyebildiginiz kadar yürüyün. güzel bir şarkı da dinliyorsaniz ne ala.
    6 ... ironick bi nick
  6. 6.
    Spor yapın, müzik aletleri çalmayı öğrenin. Sosyalleşin olmadı dolaşın gezin. Lan bir tane sandalyeni al geç denizin karşısına al gazeteni oku gitsin kardeşim ya.
    8 ... iiiblacktoothiii
  7. 7.
    siktir edin zaman hızlı geçiyor. yarın bile ölebilirsiniz.
    7 ... lidyanetya
  8. 8.
    ve bol bol muzik dinleyin ve ilk firsatda da herhangi bir enstrumani calmaya baslayin. tingirdatin iki uc sey e.
    4 ... arxaggelou
  9. 9.
    Morali bozuk olan yazarlara tavsiyelerdir.

Mesela gülüp eğlenirken kimse yanında olmaz da, canın sıkılınca yemek ismarladigin o arkadaşlar ışınlanmayı keşfeder de dünyanın öbür ucuna ışınlanır ve sen onları ara ki bulasin. iki derdini anlatasın. Dinlemezler kuzum, eloğlu senin derdini n'apsin ki? O yüzden dik dur, asla kendinden ödün verme e mi kuzum? Sen akıllı kızsın. Akşam eve de geç gelme.

Edit: ulan iki dakika tuvalete gittik, annem entry girmiş yerime. Hay Allah.
    5 -1 ... the kadinn
  10. 10.
    bozuklukları kumbaraya atın, sonra bankada filan tümletirsiniz.
    yani boşuna moralinizi bozan şeylerle uğraşmayın.
    3 ... biliraver